খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ১ - AssameseSexStory.xyz

খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ১

মোৰ নামটো প্ৰভাত । মোৰ ঘৰ ডিব্ৰুগড়ত মোক ঘৰত ধুনু বুলি মাতে আমাৰ ভাৰাঘৰ এটা আছে তাতে এগৰাকী খুৰি , দাই আৰু তেওঁলোকৰ ছোৱালী এজনী আছে তাই 9 class t পঢ়ে। আমাৰ তাত তাইৰ সমনিয়া বেছি নাছিল হেই বাবে তাই বেছি ভাগ সময় মোৰ লগতে কটাইছিল । চোৱালি জনি দেখাত বৰ মৰম লগা ধুনীয়া বগা আৰু তাই মোক খুব ভাল পাইছিল । পিছে মোৰ কোৱা নহল যে মই কিমান class ত পঢ়ো মই তেতিয়া১২ class ত আছিলোঁ।

মোৰ মা ডিউটি কৰিব ওলাই যায় আৰু ডেইটা উ ডিউটি ৰ ক্ষেত্ৰত বেছি ভাগ সময় বাহিৰতে পাৰ কৰিব লগা হৈ । মা-দেউতা ঘৰত অহা মানে ৮-৯ মান বাজি জাই আৰু মোৰ ১২ ৰ পৰীক্ষা ও শেষ হল কাৰণে ঘৰতে বহি থাকো। এনেদৰে দিনবোৰ পাৰ হব ধৰিলে।এদিন হঠাৎ খুৰিৰ কেবা এটা কাম ওলোৱা দেখি মোক কলে যে “ধোন, মই এফালে ওলাই যাব লগা হৈছে আৰু অহা ত অলপ পলম হব হেই বাবে তুমি অলপ ঘৰ টো মন কৰিবা আৰু জানো অকলে আছে । “জান”হ’ল খোৰিৰ ছোৱালী মৰমতে তাইক এইবুলি মাতে সকলোৱে। মই খুৰী ক কলো জে “হব খোৰী চিন্তা কৰিব নালাগে মই আছোঁ”।

সেইবুলি কৈ মই ঘৰৰ ভিতৰলৈ সোমাই গলো। তাৰ পাছত খোৰি উ ওলাই গল । মোৰ তেতিয়া “ইউটিউব” ত video এটা চাই আছিলোঁ তাতে এটা sex r seen দেখি মোৰ বৰি দাল থীয় হৈ গল । মই muobile ত সেকচ্ video sabo আৰম্ভ কৰিলোঁ চাওঁতে চাওঁতে কেতিয়া মোৰ টোপনি ধৰিলে গমে নাপালোঁ আৰু video টো mobile তে চলি থাকিল আৰু পিছফালৰ দৰ্জা খন ও মাৰা নাছিলোঁ । প্ৰায় ২০ মিনিট মান পাছত মোৰ ওচৰত কোনোবা অহা যেন মন কৰিলোঁ মই হঠাৎ হাৰ পাই গলোঁ আৰু দেখিলোঁ যে জানে মোৰ পেণ্ট ৰ উপৰত হাত খন থৈ মোৰ কণিটো মোহাৰি আছে মই হঠাৎ এইবোৰ দেখি শক খাই উঠিলো আৰু তাইৰ হাত খন আঁতৰাই দিলোঁ তাই ও বৰ লাজ কৰাৰ দৰে মোৰ ফালে চাবলৈ ধৰিলে ।মই একো বুজিয়ে পোৱা নাছিলো যে কী হৈ আছে এইবোৰ ।

তাৰ পিছত তাইক মোৰ ওচৰলৈ মতিলো আৰু তাই বৰ লাজ কৰী তাইৰ ঘৰ যাব ওলাল মই তাইৰ হাত খন ধৰি তাইক মোৰ কুচত বহাই লৈ তাইক ডিঙি , পিঠি , আৰু গালত চুমা খালে । তাৰ ৫ মিনিট মান পিছত তাইক মোৰ সম্মুখ ৰ ফালে ঘূৰাই লৈ মোৰ উপৰত বহাই তাইক লিপ কিছ কৰিব ধৰিলো। প্রাই ২ মিনিটমান কিচ কৰা পাছত আমাৰ দুইটা ৰে Sex উঠি গল মোৰ কণী টো তাইৰ underwear ত মোহাৰিব ধৰিলোঁ। তাই মনে মনে উহঃ আহ কৰিব ধৰিলে মই আৰু ৰব নোৱাৰিলোঁ তাইৰ দুদো দুটা পিতিকীব ধৰীলো। তাই লাহে লাহে উহ আহ কুৰি আছিল । তাৰপাছত ৩ মিনিট মান পিতেকা পাছত তাইৰ underwear তো খুলি দিলোঁ আৰু তাইক টেবুল খনত উঠাই তাইৰ বোচ খন চেলেকিবলৈ ধোৰিলো তাইৰ আৰু মোৰ দুটা ৰে এইটো প্ৰথম বাৰ sex আছিল।

তাইক সেলেকি সেলেকী মই তাইৰ পানী ওলাই দিলোঁ। তাৰপাছত তাইক পকা আঠু কৰাই blowjob দিয়ালো তাইৰ ফাৰ্ষ্ট time asel যদি ও তাই ভাল দৰে দিলে । তাৰ পাছত তাইক বিচনাৰ উপৰত দাঙি লৈ তাইৰ বুচ্ খনত মোৰ কণী তু লহেকে ঠেলি দিলোঁ তাইৰ ফুটা টো সৰু আছিল মোৰ কণী টো তুলনাত হেই কাৰণে তাইৰ বুছত আঙুলি ভৰাই লৰাব ধৰিলোঁ। তাই মোক কৈছিল যে দাদা বিখাইছে অলপ লাহে লাহে কৰা মই প্ৰাই ২ মিনিট মান লৰাই দিয়াৰ পাছত মোৰ কণী টো তাইৰ পকৰ ৰ ভিতৰত ভৰাই দিলোঁ তাই যুকাৰ খাই উঠিল আৰু বৰ জোৰেৰে চিঞৰিল “দাদা ওলাই দিয়া মোৰ বিষাইছে উঃ আঁ নুৱাৰিছো আৰু । মই তাইক লাহে লাহে চুদি বলৈ ধৰিলুও আৰু তাইও লাহে লাহে মজা টো অনুভৱ কৰিব ধৰিলে তাৰ পাছত প্ৰায় ১০ মিনিট মান চুদা পাছত আমাৰ দুইটা ৰে পানী উলাইগল । আধা ঘণ্টা মান আমি দুইটা এটা এ আনটোক সাৱটি হুই থাকিলও। তাৰ পাছত তাইৰ underwear আৰু কাপোৰ কেইটা পিন্ধাই তাইক কিচ্ছ এটা কৰি তাইক বিদাই দিলোঁ অলপ পাছত খুঁৰি ও আহিল ।

বন্ধু – বান্ধবী সকল যদি এই কাহিনী টো পঢ়ি ভাল লাগিল তেতিয়া জনাব যাতে অতি সোনকালে যাৰ ২নং খণ্ড টো উপভোগ কৰিব পাই আৰু জনাব যে কাহিনী টো পঢ়ি আপুনি কেনেকুৱা পালে ।

3 thoughts on “খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ১”

Leave a Comment

error: Content is protected !!