খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ২ - AssameseSexStory.xyz

খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ২

বন্ধু- বান্ধবী সকল যদি ইয়াৰ আগৰ খণ্ড টো পঢ়া নাই পঢ়ি লব যাতে কাহিনী টো ভাল দৰে বুজি পাই । ইয়াকে কৈ আৰম্ভ কৰিছোঁ। ২০২২ চনৰ বহাগ বিহুত মা, খুঁৰী,বৰ্মা সকলো এ পিঠা খুন্দি আছিল  আৰু মই ও ভিতৰতে মবাইল চোৱাত ব্যস্ত আছিলোঁ । অলপ পাছত খুৰিক কোৱা হুনিলো যে কালি বোলে তেওঁ লোকে নাহৰকটীয়া যাব ঘাই ঘৰলৈ মানে ককাক ৰ ঘৰলৈ তেতিয়া খুড়ী এ মাক সুধিলে যে মুকো লৈ যোৱাৰ কথা মই ভাবিলো যদি জোৰ কৰে তেতিয়া যোৱা ত নো কী আপত্তি আছে কাৰণ মই উ ঘৰত এনেই আছিলোঁ হেই কেইদিন । পিছদিনা যাবলৈ উলালো ১ দিন থকা কথা আছিল। ডিব্ৰুগড় ৰ পৰা নাহৰকটীয়া বৰ বেছি দূৰ বাট নহয় প্ৰাই ২ ঘণ্টা মানৰ পাছত আমি তাত পালোগৈ । বিহুৰ বতৰত সকলো মানুহ ব্যস্ত নিজৰ নিজৰ কাম কৰাত । কোনোবাই পিঠা খুন্দিচে কোনোবাই আকৌ আমলৈ পাৰিছে কোনোবাই পথাৰ গৈছে । আমি তাত পোৱা r পাছত সকলো এ কাম কাজ বাদ দি আমাক চা-জলপান যোগাৰ কৰাত লাগিল । সেইদিনা আমি হাঁহি ধেমালি কৰি এ কতালো আৰু তাত মবাইল ৰ নেটৱৰ্ক ও নাপাই ভাল দৰে সেই বাবে মবাইল টো বৰ কম চোৱা হৈছিল পিছদিনা ৰাতিপুৱা মোৰ উঠা ত দেৰি হল অলপ । দেখিছোঁ ৯ মান বাজিছে মই ভাবিলো আৰু ৩০ মিনিট মান শুই লও। শুই থাকোঁতে খুড়ী এ কৈ থকা হুনিলোঁ যে জুন উঠা উঠা r৯ বাজিল। আকৌ এবাৰ কৈ দিছোঁ যে খুড়ীৰ ছোৱালী জনিক মৰম্ তে জুন বুলি মাতে ।  খুড়ীএ মোৰ ওচৰলৈ আহি মাত লগালে যে “ধুন মই পথাৰ ৰ পৰা আহোগৈ আৰু ঘৰৰ সকলো মানুহ ওলাই গল কামলৈ আৰু জুন ও অকলে আছে অলপ চাবা” মই ও হব খুড়ী চিন্তা কৰিব নালাগে বুলি কথা খাৰ কলোঁ। আৰু মই ও শুই গলু প্ৰায় ২০ মিনিট মান পিছত মোৰ টোপনি ভাগিল আৰু মই মুখ ধুব গুচি গলো বাঠ্ৰুম ত সোমাই মুখ ধুবলৈ লওতে দেখিলোঁ যে জুন এ pink wnderwear এটা পিন্ধি গা ধুই আছে তাইক মই দেখি লাজঅতে ইফালে চাইদিলো তাই ও লাজ কৰি ইফালে চাই আছিল মই মুখ হাত ধুই খুড়ী এ বাঢ়ি থৈ যোৱা চা -জলপান খাই চকী তে বহি আছিলোঁ । বৰ আমনি লাগিছিল মবাইল ত tower ও নাই । হঠাৎ জুন মোৰ উচৰ আহি কলে যে দাদা এইটো চাই দিয়া চুন নেট টো কিয় ইমান বেয়া হৈছে মই কলো যে tower নাই। তাই কলা skirt আৰু pink panty এটা পিন্ধি আছিল তাই ভৰি টো উপৰ কৰোঁতে দেখিছিলো মই নিজকে control কৰি তাইক সুধিলো যে পঢ়া শুনা কেনেকুৱা হৈছে তাই কলে ঠিক থক আৰু তাই মোক হঠাৎ এটা প্ৰশ্ন সুধিলে মোৰ কিবা লাগি গল । তাই সুধিলে যে ” তুমি মোক ভাল নোপোৱা নেকি” মই ভাবিলো আকৌ এইটো কেনেকুৱা ধৰণৰ প্ৰশ্ন মই কলো পাও টো কিয় ভাল বেয়া পাম নু । তাই কলে “সেইদিনা তোমাৰ আৰু মোৰ মাজত ইমান কিবা- কীৱি হৈ গল তুমি মোক atea ও দেখিলে লাজ কৰা “। মই কলো তেনেকুৱা একু নাই অ তাই মই জোন খন চকী ত বহি আছিলোঁ তাৰ উপৰত এ বহি লৈ মোক চুমা খাব ধৰিলে , মই আৰু ৰৱ নোৱাৰিলোঁ মই ও তাইক ধৰি লৈ চুমা খাব ধৰিলু, তাইৰ panty টো মোৰ কণিটোত বাৰে বাৰে লাগি আছিল কাৰণ তাই skirt পিন্ধি আছিল । প্ৰায় ১০ মিনিট মান চুমা খোৱা পাছত তাইক চকী ৰ পৰা নমাই বিছনাত হোৱাই তাইৰ দুদু কেইটা খাব ধৰীলোঁ। তাৰ পাছত তাই ৰ ধুনীয়া গীদা খন চেলেকিলো। অলপ সময় চেলেকা পাছত তাই পানী এৰি দিলে 💦। তাৰ পাছত তাইক পকা ত বহাই লৈ মোৰ কণী টো তাইৰ মুখৰ ভিতৰত ভৰাই তাইৰ মুখত চোদিব ধৰোলো তাই অক অক্ কৰি গল গৈ ৫ মিনিট মান পাছত মইও পানী এৰি দিলোঁ । তাৰ পিছত তাই ৰ তিকাটু মোৰ ফালে কৰি তাইক খুব চৰ মৰিলো তিকাত । তাই ও বিষ আৰু সুখ ত চিঞৰিব ধৰিলে দাদা অলপ লাহে লাহে মাৰা মই এইবোৰ শুনি শুনি আৰু জোৰ জোৰ চে মাৰিব ধৰিলোঁ। প্ৰায় ১০ মিনিট মান মৰাৰ পাছত তাইৰ বগা তিকা টো গুলপীয়া ৰঙা হৈ গল মই তাইক দেখি ৰব নোৱাৰিলোঁ । তাইক মোৰ উপৰত বহাই লৈ খুব চোদিলো । তাই “আহ উঃ উঁহ দাদা মোক চোদা আৰু জোৰ চে তাৰ পিছত মোৰ speed বঢ়াই দিলোঁ আৰু ২× speed ত sudibo ধৰিলো আৰু পানী এৰি দিলোঁ । তাইক উঠ ত চুমা খাই খাই কলো যে মই টোক বহুত ভাল পাওঁ তাই উ মোক কলে মই তোমাক বহুত ভাল পাওঁ বুলি । তাৰ ১ ঘণ্টা মান পাছত মই তাইক আকৌ ধোৰিলোঁ আৰু তাইৰ কাপোৰ কেইটা খুলি দিলোঁ আৰু গোটেই ঘৰটোতে চোদিলো কাৰণ ঘৰত কোনো নাছিল তাইক পকা ত doggy style ত আঠু কঢ়াই পিছ ফালৰ পৰা বহুত দিলোঁ তাই কান্দি গল গৈ বিষ ত মই তেতিয়া ও এৰি নিদিলও তাই কান্দি কান্দি মোক কলে যে বিষাই চে এৰি দিয়া মই তাইক কলো ” এই কন বিষ সহ্য কৰিব নোৱাৰিলে কি টো হব ” তেনেকৈ কৈ তাইক পিছফালৰ পৰা ভকী ৰ ফুটাত আঙুলি মাৰি দিলোঁ তাই বিষ ত থাকিব নোৱাৰা হৈ আগ উঠি বলই শ্ৰেষ্ঠা কৰিলে মই তাইক ধৰি থৈ আকৌ আঙুলি মাৰি থাকিলো। অলপ সময়ৰ পাছত তাই বিষ ত পানী এৰি দিলে আৰু মূৰো পানী ওলাই গল । তাৰ পাছত মই নিজৰ চেতনা ঘূৰাই পালোঁ আৰু মোৰ বৰ বেয়া লাগিল । তাইক মই sorry কলো যে তাই এৰি দিবলৈ কোৱা পাছতো তাইক জোৰ-যবৰ্দস্তি কৰিলোঁ । তাই ও একো নকৈ ভিতৰলৈ সোমাই কাপোৰ পিন্ধি ললে। ২ ঘণ্টা মান ৰ পাছত খুড়ী আহিল হেই ৰাতি টো মোৰ তাইৰ কাৰণে বৰ বেয়া লাগি থাকিল । পিছ দিনা আমি সকলো ঘৰ গুচি আহিলো। যদি কাহিনী টো পঢ়ি ভাল লাগিল তেতিয়া হলে এটা comment কৰি যাব যাতে ৩ নং খণ্ড টো সোনকালে পাই । নমস্কাৰ 🙏🏼

4 thoughts on “খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ২”

  1. জহমলা , অসভ্য , লাজ নাই
    নে কি কেলা , চেট । চুদাটো বৃহৎ বেয়া কাম তথা মহাপাপ
    এইবিলাক কাম কেলা তই
    কেতিয়াও nokorbi renda.

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!