খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ৩ – AssameseSexStory.xyz

খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ৩

আপোনালোকে যদি আগৰ খণ্ড কেইটা নাই পঢ়া এবাৰ পঢ়ি লব যাতে কাহিনী টো পঢ়ি আপুনি বুজি পাই।

নাহৰকতিয়াৰ পৰা ঘৰলৈ আহি পোৱাৰ পাছত আমাৰ বহুত দিন মতবুল এই হোৱা নাছিল মানে মোৰ তাইৰ আগত ওলাই যাব লাজ লাগিছিল। প্ৰায় ১ মাহ মান তাইৰ লগত কথা বতৰা হোৱা নাছিল। এদিন খোৰী ওচৰৰ মানুহ ঘৰলৈ গৈছিল আৰু জুন এ পঢ়ি আছিল হেই কাৰণে তাই নগল খোৰীএ মাক কৈ থৈ গল যে “বাইদেউ মই এইয়া ওচৰৰ সুম্পি বৌ ৰ ঘৰৰ পৰা আহোগৈ জুন অকলে আছে অলপ চাব আৰু এখেত ও অহা ত আজি পলম হব অফিচ ৰ কাম আছে” । মা এ কলে” হব পঢ়ি এটালে আমাৰ ঘৰলৈ কে গুচি আহিব”। তাৰ পিছত মই নিজৰ অলপ লিখিব লগীয়া আছিল সেয়া লিখি আছিলোঁ । ১ ঘণ্টা মান পাছত মা এ মোক কলে যে “তই জুনক মাত গৈ যা আজি তাই ভাত টো ইয়াতে খাব “। মই হব কৈ তাইক মাতিবলৈ গ’লো। মোৰ তেতিয়া ও বৰ লাজ লাগি আছিল মই তাইক মাতিলো যে জুন আজি ভাত আমাৰ ঘৰতে খাবা। তাই ও হব বুলি কৈ ঘৰৰ দর্জা খন মাৰিলে । মোৰ তাইৰ চকুত চাবলৈ ও বৰ লাজ লাগিছিল । মা এ ক’লে যে ভাত বঢ়া হোৱা নাই হ’লে মতিদিম বাৰু , তহঁতি টিভি টোকে চাগৈ যা । তেতিয়া মই টিভি টো লগাই দি জুন ৰ ওচৰতে বহিলো । দুয়োটাই ১০ মিনিট মান মাত – বুল নাই । তাৰ পাছত তাই সুধিলে যে “মোক কিবা বেয়া পাই আছা নি ইমান দিনে মোৰ চকুলৈ ও চোৱা নাই যে “, এইবুলি কৈ তাইৰ চকুৰ পৰা পানী ওলাব ধৰিলে । তাইক দেখি মোৰ বৰ বেয়া লাগিছিল আৰু মই ক’লো যে সেইদিনা ৰ ঘটনা টোৰ কাৰণে মই বৰ লাজ পাইছোঁ বহুত বেয়া লাগিছে বুলি কৈ তাইক বেয়া নাপাবলৈ ক’লো । তাই মোক ক’লে যে মই বেয়া কেলেই পাম তাইৰ ও মন আছিল কৰিবলৈ । ইয়াকে কৈ তাই চকুপানী মূচি মোৰ ফালে চাই এটা মিচিকিয়া হাঁহি এটা মাৰিলে । তাইৰ হেই টো সময়ত ইমান যে মৰম লাগিছিল , বগা গাল দুখন কণ্ডা ৰ কাৰণে ৰঙা হৈ গৈছিল । এইবোৰ শুনা ৰ পাছত মোৰ মন টো বৰ মুকলি লাগিল আৰু তাইক কপাল তে চুমা এটা খালো আৰু তাইক সাৱটি ধৰিলো, আৰু সেইদিনা আমাৰ ২ টা ৰে একো কৰিব মন নগল । ভাত খাই মই তাইক ৰাতি ঘৰত থৈ আহিলোঁ। আৰু  ৭ দিনৰ পিছতেই বহাগ বিহু আছিল মা-খোৰী সকলো এ বিহু ৰ যো-জা আৰম্ভ কৰিলে। মই ও অলপ লাগি দিছিলোঁ । উৰুকা ৰ দিনা মা-দেউতা ,খোৰা-খোৰী সকলো এ মিলি সাঁজ খাইছিল । আৰু নিয়ম টো বুলি আমাক কো অলপ দিছিল খাবলৈ । মই ২ গিলাছ আৰু জুন এ ও ২ গিলাছ খালে । আমাৰ দুইটা ৰে অলপ ধৰিছিল কাৰণ এইবোৰ সাধাৰণ তে আমি ইমান খোৱা নহই কেতিয়াবা নিয়ম বুলি অলপ খোৱা হৈ । সেইটো সময়ত আমাৰ দুইটা ৰে বহুত জোৰ সেক্স উঠিছিল আৰু জুনৰ কথা বোৰতো গম পাইচিলোঁ। জুনে মোক সুধিছিল যে তুমি কেতিয়া লাষ্ট হাত মাৰিছিলা। মই ক’লো ৫ দিন মান হ’ল পিছে কেলেই হুধিলা হই তাই ও হাঁহি এটা মাৰি ক’লে এনেই চাইছিলো যে যদি তুমি মোক এতিয়া চোদা তেতিয়া কিমান সময় পাৰিবা। এই কথা খাৰ শুনাৰ লগে লগে মই ৰব নোৱাৰিলোঁ আৰু তাইক উথ ত চুমা খাই দিলোঁ টাইও মোক পোৰা সহযোগ কৰিলে মই তাইৰ গীডা খন underwear ৰ ভিতৰত ভৰাই মূহৰিব ধৰিলো আৰু তাই ও মোৰ  বাৰি দাল মোহাৰিব ধৰিলে। ইটো ফালে খোৰী হত বহি থকা কাৰণে বেছি একো কৰিব পৰা নাছিলোঁ । হেই কাৰণে এই বাঢ়ি অহা চেক্স কমাবলৈ আমি ঘৰৰ পিছফাল লৈ গলোঁ। মা দেউতা হতৰ নিচা ধৰি থকা কাৰণে চবেই নিজৰ লগত মগ্ন কোনো কাৰো কথা চাবলৈ সমই নাই হেই কাৰনে আমাৰ কথা পাহৰি এ গল। তাইক ঘৰৰ পিছফালে নি কল গছ ৰ তলত আঠু কৰহাই মুখ চোদন দিব ধৰিলো । নিচা হৈ থকা ৰ কাৰণে একো ভয় ও লগা নাছিল যে দুখ পাব বা বেয়া পাব বুলি আৰু তাই ও পোৰা চেক্স উঠি আছিল তাই ও পোৰা জোৰ দি দি মোৰ বাৰি দাল সূপিছিল । ১০ মিনিট মান পাছত তাইক থিয় কৰাই কল গছ জোপাত ধৰাই লৈ তাইৰ পকৰ টো মোৰ ফালে কৰি তাইৰ পকৰ সেলেকিব ধৰিলোঁ। ৰাতি আন্ধাৰ হৈ আছিল মাত্ৰ বাঠ্ৰোমৰ লাইট টোৰ কাৰণে দেখি আছিলোঁ । তাইক সেলকি শেষ কৰা পাছত আন্ধাৰ ত তাইৰ ভূমি ৰ মোৰ বাৰি দাল ভৰাই দিলোঁ তাই ও বিষ ত চিঞৰি পাইছিল “উঃ বিখাইছে ” কিন্তু নিচা ত কি কৰি আছোঁ মই নিজে বুজি পোৱা নাছিলোঁ আৰু নিচা ত থকা ৰ কাৰণে তাই ৰো বেছি বিখাই থকা নাছিল হেই কাৰণে তাই নিজে কলে যে থাকিব দিয়া আজি এনেকৈ এ মোৰ ভকি চোদা । মোক আৰু কোনে পাই মই ও কথা খাৰ শুনি তাই জোৰ জোৰ কৈ চোদি বলৈ ধৰিলো তাইৰ বগা পকৰ টো মোৰ দুই খন হাতে মোহাৰি মোহাৰি জোৰ জোৰ কৈ আগ-পিছ কৰিব ধৰিলো । তাই মনে মনে বিষ আৰু ফুৰ্তি ত চিঞৰি বলৈ ধৰিলে যে জোৰচে মাৰা দাদা আৰু জোৰচে পকৰ ফালি দিয়া মোৰ । মই গম পাইছোঁ যে তাই নিচা তে সব সঁচা কথা কৈ গৈছে মই সেইটো ভাবি ভাবি তাইক পোৰা চোদিব ধৰিলো আৰু মাল এৰি দিলোঁ তাৰ ২ মিনিট মান পাছত মোৰ বাৰী দা আকৌ থিয় হ’ল । সঁচাকৈ কিন্তু নিচাত চেক্স কৰাৰ আনন্দ এ বেলেগ গা টো পোৰা গৰম হৈ থাকে । তাইক মই দাঙি নি বাঠ্ৰোম লৈ গৈ দৰ্যা খন মাৰি লৈ তাইক পোৰা কাপোৰ কেইটা খুলি দিলোঁ আৰু নিজে ও উলংগ হৈ ললোঁ। তাৰ পাছত তাইক দগী ষ্টাইল ত কুকুৰ চোদন দিলোঁ তাই চিঞৰিব ধৰিলে “fuck me Daddy, fuck this littil bitch ” তাইৰ মাত টো বাঠ্ৰোম পোৰা জোৰ জোৰ কৈ শুনা পাইছিলো । কোনোবাই শুনিব বুলি তাইৰ মোৰ underwear টো মুখত তাইৰ মুখত ভৰাই তাইক জোৰ জোৰ কৈ সুদিলো আৰু মই ও কব ধৰিলো যে চুদ আৰু জোৰ কৈ চুদ এনেকৈ চোদি চোদি ২ নং বাৰ পানী ওলাই দিলোঁ । নিচা ৰ কাৰণে ভাগৰ কি বস্তু পাহৰি এ গলোঁ।১০ মিনিট মান ৰখা পাছত আকৌ তাইক চুমা খাই খাই দাঙি লৈ গৈ পূৰণা ষ্টোৰ হাউচ টো লৈ আহিলো । তাইক ১ মিনিট ৰ’ব কৈ আমাৰ ঘৰৰ ভিতৰত লৈ গৈ body lotion 🧴 ৰ বতলটো লৈ আহিলো । মোৰ আগৰ পৰা এ মন আছিল কাৰোবাক এনেকৈ চোদিবলৈ । সেইবাবে আজি এই আশা পূৰণ কৰিব বাবে ষ্টৰ ৰুমলৈ গলো তাই তাতে বহি আঙুলি মাৰি থকা দেখি মোৰ বাৰী দাল আৰু টান হৈ গ’ল মই তাইৰ দুদু তাইৰ পকৰ আৰু তাইৰ ভকী ৰ ফুতাটোত lotion লগাই পিছল কৰি ললো। তাইৰ দুদু কেইটা খাই খাই তাইক টেবুল ৰ উপৰত বহাই পকৰ টো মোৰ  ফালে কৰাই পকৰত খুব চৰীয়াব ধৰিলোঁ ষ্টৰ ৰোম ত লাইট আছিল কাৰণে চব স্পষ্ট কৈ দেখিছিলো । তাইৰ বগা তিকা টো চৰ মাৰা কাৰণে গুলপীয়া হৈ আছিল মই তাইৰ তিকাটো ত চুমা এটা খাই তাইক মোৰ ফালে পকৰটো কৰি তাইৰ পকৰ মোৰ বাৰি ডাল ভৰাই দিলোঁ বদী লোচন ৰ কাৰণে তাইৰ পকৰ টো চপ চপিয়া হৈ আছিল হেই কাৰণে তাইৰ ও অসুবিধা হোৱা নাছিল তাইৰ চুলি কুচা ত ধৰি লৈ বহুত জোৰ কৈ তাইৰ তিকা টো অগা পিচা কৰিলোঁ ১৫ মিনিট মানৰ শেষত আমাৰ দুইতা ৰে মাল পানী ওলাই গল আৰু আমি ও ভাগৰী পৰিলোঁ হেই কাৰণে কাপোৰ কেইটা পিন্ধি নিজৰ নিজৰ ঘৰ গৈ শুই থাকিলো।

যদি কাহিনী টো পঢ়ি ভাল লাগিল comment ত জনাব যাতে অতি সোনকালে ৪নং খণ্ড টো কব পাৰোঁ

2 thoughts on “খুৰীৰ ছোৱালীক অকলে পাই চুদিলো ৩”

  1. johora , sudmareni , boinaksoda , cow , renda, balkhurowa , sowalir dudu seleka ,
    kokor , seterex , balsira ,
    pagal , asybha , boinak
    laloki iman beya ne toi
    kela . toi khurerer sowalik akole pai kia sudili kela . toi nosudi to
    moke taik adinole diba
    parlihoi renda .
    amar goligharat taik bogorai bogorai sudilo
    hoi . taik kela dinto sudilo hoi taik sex ditio
    bar nokorele hoi .aru
    gondinai sudan khaba etsa jai mor legi monot
    poril hoi .
    i fuck you .
    joy ho xxx.com
    by by kela .

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!