মোৰ অভিজ্ঞতা - AssameseSexStory.xyz

মোৰ অভিজ্ঞতা

নমস্কাৰ । মোৰ নাম পাহি । বয়স 25 । গুৱাহাটীৰ বাসিন্দা মই । বহুদিনৰ পৰা লিখিম লিখিম ভাবি আছিলোঁ মোৰ চেক্স ৰ অভিজ্ঞতাবোৰ । কিন্তু সময় মিলাব পৰা নাছিলোঁ । আজি লিখিম ভাবিলোঁ । মোৰ ফিগাৰ 34-28-34 । প্ৰথম ঘটনালৈ আহোঁ ।

সৰুতে আমি ভাড়া ঘৰত থাকিছিলোঁ । দেউতা প্ৰাইভেট কোম্পানী এটাত জব কৰাৰ লগতে আমাৰ স্কুল কলেজ বোৰ হোৱাৰ বাবে গাওঁত থকাৰ সুবিধা হোৱা নাছিল । আমি যত ভাড়া আছিলোঁ তাত আকৌ এঘৰ মানুহ আছিল যাৰ আছিল দুজন লৰা । ডাঙৰ জনৰ সৈতে মই একেই স্কুলত পঢ়িছিলোঁ । তাৰ নাম আছিল প্ৰজ্ঞান আৰু সৰুজনৰ নাম আছিল নিতুল । খেলি ধেমালি কৰি লাহে লাহে আমি ডাঙৰ হলো । মোৰ পুস্পিতা হল । প্ৰজ্ঞান আৰু মই যিহেতু একেলহে স্কুল অহা যোৱা কৰিছিলোঁ আমাৰ মাজৰ ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব ধৰিলে । কেতিয়াবা সি ছাতি নিনিলে মোৰ ছাতি ৰ তলত একেলগে আহিলে সি মোক গালত চুমা খাব চেষ্টা কৰে ৰাস্তাত কোনো নহলে আৰু মোৰ বুকুখন লাহে লাহে টিপি টিপি আহে । টিউচন গলেও এইবোৰ কৰি কৰি অহা দুজনে ৰাস্তাটো । টিউচন ত চান্স পালে সি তাৰ উঠি থকা মস্ত দীঘল বাৰিডাল মোৰ হাতখনৰে ধৰাই দিয়ে টেবুলৰ তলত । মোৰো বুছখন লাহে লাহে মোহতিয়াই থাকে । মই দুৰ্বল হৈ উত্তেজনাত কব নোৱাৰা হৈ যাওঁ । ইফালে ছাৰ এ আমাক পঢ়াই থাকে । এনেকৈয়ে দিনবোৰ বাগৰিল । ক্লাছ 10ৰ গৰম বন্ধ দিলে । আমি ঘৰত এ আছিলোঁ । দুয়োটাই কথা পাতিছিলোঁ এদিন আমি চেক্স কৰিম বুলি । মোৰ আকৌ boyfriend আছিলেই আৰু তাৰ লগত ও মই বহুবাৰ চেক্স কৰি আহিছোঁ । প্ৰজ্ঞান এ এইবোৰ জানিছিল । মইও ভাবিছিলো যিহেতু bf দূৰত থাকে গতিকে সি নোহোৱা সময়খিনি প্ৰজ্ঞান ৰ লগতে কটাও । আৰু যিহেতু মোৰ বুছখন বহলাই থৈছিল এ bf এ তেন্তে মই বেলেগৰ লগত কৰিলেও গম এই নাপাব । গৰম ৰ বন্ধৰ দিন এটিতে মাহতে প্ৰজ্ঞান ৰ মাকৰ লগত এদিন নাম গাবলৈ গল । অ মাহতে আকৌ এইবোৰ ত খুব ঘূৰি ফুৰে । মোৰ ভাইটি আৰু নিতুলএ ও ফুৰিব গৈছিল দুজনৰেই common friend এজনৰ ঘৰত । গতিকে আজি আমি দুটাই ভাল চাঞ্চ পালোঁ । সি মোক ৰাতিপুৱাই মেচেজ দি কৈছিল যে মাহত যোৱাৰ লগে লগে ৰেডি থাকিবি । তোক আজি গৰু চুদন দিম । মইও পুৰা excited হৈ আছিলোঁ ইমান দিনে বিচাৰি থকা বাৰীৰ আজি চুদন খাম বুলি । ৰাতিপুৱাই v wash দি বুছখন ধুই বালবোৰ কাটি একদম ফিনফিনিয়া কৰি থৈছিলোঁ । সময়মতে মাহত গলগৈ । যাওঁতে প্ৰজ্ঞান ক মাই কলে যে মাইনাক চাবি । যিহেতু মাহতে তাক মোৰ দাদা বনাই ৰাখিছিল । মাহত যোৱাৰ লগে লগে মোক সি সিহঁতৰ ঘৰলৈ মাতিলে । আমাৰ তাত নামাতিলো কিয়নো মোৰ bf জন আহি ওলাব পাৰে ।

মই গৈ তাৰ ৰুমত উপস্থিত হলো । লগে লগে সি দৰ্জাখন বন্ধ কৰি মোক ৱাল ত হেঁচি ধৰি kiss কৰিব ধৰিলে । তাৰ দীঘল বাৰিডাল ইতিমধ্যে সাৰ পাই উঠিছিল । মোক সেইডালে বেয়াকৈ হেঁচি ধৰিলে । সি মোৰ top টু খুলি দি গলত কাণত বুকুত কামুৰিব ধৰিলে । ইমান জোৰেৰে সি মোৰ বুকুখন টিপিছিল নহয় ৰঙা পেলাই দিছিল অলপ সময় তে । মইও ৰব নোৱাৰা হৈ পৰিছিলোঁ । ইফালে তাক মই পুৰা সহযোগ কৰিব ধৰিলোঁ । সি মোৰ গোটে গা চেলেকিবলে ধৰিলে । মই বহুত ক্ষীণ আছিলোঁ তেতিয়া । বুকুখন ও 28 মান হে আছিলে । এতিয়াহে মই মস্ত মাল এটা হলো চুদন খাই খাই । সি মোক তাৰ বিচনাত ঠেলি পেলাই দিলে । মই ঘৰত এনেও panty নিপিন্ধো । যেতিয়া সি মোৰ pant টু খুলি দিলে পাগল হৈ গল সি । কলে যে ৱাহ আজি তাৰমানে মোক দিবি বুলিয়ে ahiso । এই বুলি সি মোৰ গাৰ ওপৰত বহি লৈ তাৰ হাত বুলাই গল সমস্ত গাত । গলত love bite,lips ত বুকুখনৰ nipple দুটা শুহি শুহি ৰঙা কৰি পেলালে । এনে মোৰ nipple লুকাই থাকে কিন্তু প্ৰজ্ঞানৰ suhonit nipple পুৰা hard হৈ পৰিল । ইমান যে ভাল লাগিছিল নহয় । bf ৰ লগত ও মই এইটো মজা কেতিয়াও পোৱা নাছিলোঁ । লাহে লাহে সি তললৈ নামি গল মোৰ । বুছ খন মেলি লৈ নাকটো লগাই শুঙি চালে । জিভাখন বুছত লগাই এবাৰ চুপি দিলে । উফ মই যেন পাগল হে হম এতিয়া । মোৰ মুখেৰে উফ ওলাই গল । সি কলে কিমান দিনৰ পৰা তোক চুডা আশা আছিল মনত । ভাবিছিলোঁ তোক 1st মই ছুদিম কিন্তু তই তাক দিলি পাতি । একোনাই আজি তোক নেৰোঁ মই । বুছখন ছুদি ছুদি কুৱা বনাই দিম চাই থাক । লাহে লাহে তাৰ ভাষা বোৰ লেতেৰা হব ধৰিলে । এবাৰ যদি সি বুছখন ছোহে এবাৰ ঘপকৈ আঙুলি এটা ভৰাই দি আঙুলি মাৰে । এনেকৈয়ে সি মোক minimum আধা ঘন্টা আঙুলি মাৰি মাৰি ছুদিলে । এটাৰ পিছত দুটাৰে সি বহুত মাৰিলে । ইতিমধ্যে মোৰ পানী ওলাইছিল এবাৰ । 3টা আঙুলি try কৰোঁতে মই চিঞৰি উঠিছিলোঁ । সি কৈ লাহে লাহে চিঞৰ । নাইবা কোনোবাই শুনিব আৰু যদি 3টা আঙুলি অ নোৱাৰ লব মোৰ বাৰিডাল কেনেকৈ লবি বে? মোৰ চকুপানী ওলাই আহিছিল । তাৰপিছত সি তাৰ জংগীয়া টু খুলি তাৰ মস্ত 9inch ৰ বাৰী ডাল উলিয়াই দিলে । মই দেখি পাগল হৈ গলো । হৈ bf এ মোক বহুত কৰিছে কিন্তু তাৰডাল 6inch মান হে হব বা তাতকেও কম । মই ভাবিলোঁ এইডাল সোমালে চোন মোৰ বুছ মেল খায় যাব । কিন্তু নতুন বাৰী লোৱাৰ সুখত সেইবোৰ পাহৰি গলো । প্ৰজ্ঞানে ইতিমধ্যে মোৰ বুছ চেলেকি চেলেকি চপছপীয়া কৰি পেলাইছিল ।69 position ত লৈ সি তাৰ বাৰিডাল মোৰ মুখত সুমাই দি মাৰিব ধৰিলে । ইফালে মোৰ বুছ ত তাৰ দুটা আঙুলিৰ অবৈধ সঞ্চালন আৰু জিভাৰ লিকলিকণি মোৰ যে সুখত চকুপানী ওলাই গৈছিল । তাৰ বাৰিডাল মোৰ মুখত ভৰ্তি হৈ গৈছিল । উশাহ লব পৰা নাছিলোঁ মই ভালকৈ । তথাপিও ললি পপৰ দৰে চুহি চুহি খাই চেলেকি চেলেকি আগতকৈও tight কৰি দিছিলোঁ । এনেকৈয়ে আধা ঘণ্টামান আৰু গলগৈ এইবাৰ সি উঠি কলে আহ চুদু আহ তোক এতিয়া । ৰেডি হৈছ তই পুৰা । এনেদৰে কোৱাত মই তাৰ দীঘল গাৰুটো মোৰ তপিনাৰ তলত থৈ ভৰি দুখন মেলি বুছখন পুৰা খুলি দিলোঁ । সি এসোপা থু মোৰ বুছখনত লগাই দি ভালকৈ এবাৰ পিহি ললে । তাৰপিছত ফুটাটোত টাৰ্গেট কৰি তাৰ বাৰিডাল হেঁচি ধৰিলে । উফফফফফফ মই যেন মৰিহে যাম তেনে লাগিছিল মোৰ । ইমান দুখ পাইছোঁ উলিয়াই দে please । কিন্ত সি আৰু কত মোৰ কথা শুনিব । বেছি জুৰকৈহে হেঁচি ধৰিলে next বাৰ । এইবাৰ তাৰ বাৰিডাল মোৰ বুছখন ফালি চিৰি সুমাই গল । মই দুখতে তাক কুকুৰ মাৰিলি মোক তই জহৰা এইবোৰ কৈ গালি দিব ধৰিলোঁ । যদিও মই চেক্স কৰিছোঁ ইমান ডাঙৰ বাৰীৰ লগত কৰা নাছিলোঁ নহয় । সেইবাবে ইমান দুখ পাইছিলোঁ মই । আজিহে সঁচা অৰ্থত মাইকী মানুহ এজনী হৈছোঁ মই । প্ৰজ্ঞানে তাৰ বাৰিডাল মোৰ বুছত ইমান জোৰে জোৰে ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল যে মোৰ লাহে লাহে ভাল লাগিব ধৰিলে । মইও তাক তিকাখন দাঙি দাঙি চুডাব ধৰিলোঁ । উফফ ইম্মামান সুখ । কাহানিও পোৱা নাছিলোঁ মই । লাহে লাহে তাৰ স্পীদ আৰু বাঢ়িব ধৰিলে । মোৰ এনেকুৱা লাগিছিল যেন লোহাৰ rod এডাল হে যেন সুমাই দিছে । মই সুখত চকু মুদি আহ আহ কৈ sioribo ধৰিলোঁ । সি মোৰ nipple ত কামুৰি ধৰি তাৰ বাৰী সঞ্চালন কৰি আছিল। ইফালে মোৰ গল বুকুৰ অৱস্থা নোহোৱা হৈছিল তাৰ কামোৰত । এনেদৰে প্ৰায় 20মিনিটমান কৰি মোক কুকুৰ বনাই লৈ পিছেৰে বাৰিডাল বুছত সুমাই দি জোৰে জোৰে মাৰিব ধৰিলে । মই যেন স্বৰ্গ ত আছিলোঁ । মনতে ভাবি ললোঁ আজিৰপৰা সদায় পাৰিলে ইয়াৰ চুদন খাম । এনেকৈয়ে কৰি কৰি মোটামুটি আধা ঘন্টা পিছত তাৰ পানী ওলাই গল লগতে মোৰো । এই সময়ছোৱাত মই মুঠতে 7বাৰ পানী এৰিছিলো । বাথৰূম যাব পৰা নাছিলোঁ । ভৰি দুখন মেলি লেঙেৰীয়াই গৈছিলোঁ । তাৰপিছত সেই দিনটোত আৰু দুবাৰ কৰিছিলোঁ আমি । আকৌ আবেলি bf অ আহিও কৰিছিল মোৰ লগত । ইয়াৰ পিছতেই আমাৰ চুদন যাত্ৰা আৰম্ভ হৈছিল ।

ঘটনাটো পঢ়ি ভাল লাগিল যদি like comment দিব বুলি আশা ৰাখিলো । ইয়াৰ পিছত আৰু কাৰ কাৰ লগত কত কত চুদন খাইছিলোঁ লাহে লাহে আপোনালোকৰ লগত গোটেইবোৰ share কৰিম । ধৈন্যবাদ

6 thoughts on “মোৰ অভিজ্ঞতা”

Leave a Comment

error: Content is protected !!