Maa aru papa r sex - AssameseSexStory.xyz

Maa aru papa r sex

মোৰ বয়স 19 বছৰ । দেউতা চাকৰি কৰে বাবে মই আৰু মাই দিনটো ৰ বেছিভাগ সময়তে একেলগে থাকো । এদিন দুপৰীয়া দেউতা শুই আছিল । মাই মোক ক’লে- টোপনি ধৰিছে যদি শুই থাক । মই এনেই বিছনাত পৰিলোঁ কিন্তু টোপনি নাহিল ।মই ভাবিলো মোৰ এনেই থাকিলে আমনি লাগিব গতিকে মাক জগাই আনি আড্ডা মৰাই ভাল ।

মই মাহতৰ ৰুমৰ ফালে গতি কৰাত মই মাৰ কেকনি শুনিবলৈ পালো । মই দৰজাৰ ফাকেৰে জুমি চাই যি দেখিলো মোৰ চকু ডাঙৰকৈ মেল খাই গল । দেউতাই মাৰ মেক্সিটোৰ ভিতৰতে মুৰটো সোমোৱা ই মাৰ গীদা খন চেলেকি আছিল । মাই চকু মুদি দীঘলকৈ উশাহ লৈ আছিল । দেউতাই কেবল জাঙীয়াটো পিন্ধি আছিল । তাৰ পাছত দেউতাই মেক্সিৰ ভিতৰৰ পৰা ওলাই আহি মাৰ ওপৰত পৰি কিচ এটা কৰিল ।তাৰ পাচত দেউতা ই মাৰ মেক্সিটো খুলি দিয়াত মই উচপ খাই উঠিলোঁ ।অহ মাই গড ।
 
মাৰ গাখীৰ কেইটা দেখোন বহুত বগা ।মাৰ যোনি খনত এডালো নোম নাই । চকচকীয়া হৈ আছে । মোৰ চুচুটো ডাঙৰ হোৱাত মই ওলাই আনি মোহাৰিবলৈ ধৰিলো । মোৰ লিঙ্গটো আজি বহুত ডাঙৰ হৈছে । আহহহ আহহহ….. এইবাৰ দেউতাই কেকাবলৈ ধৰিলে ।মই দেখিলো যে মাই দেউতাৰ চুচুটো চুপি আছে । গুটি দুটাও চুপি দিছে । দেউতাৰ কি কেকনি আহহহ ওহহহ । দেউতাৰ চুচুটো ডাঙৰ হোৱাৰ বাবে মাৰ ডিঙিলৈকে পাইছিল আৰু মাই ওকককৈ কৰি আছিল ।
মাই অলপ চুপাৰ পাছত দেউতাৰ কাষত শুই দি কলে -আৰু নহ’ব দি দিয়ক আৰু ।মাই ভৰি দুটা কোচাই বহল কৰি দিলে দেউতাই মাৰ যোনি খনত চুচুটো চেট কৰি থাপ এটা দিলে আহ মাই চিঞৰি দিলে । আকৌ থাপ দুটামান মাৰি দিলে পোক পোক শব্দ হ’বলৈ ধৰিছে । মাই এইবাৰ কঁকাল হিলাই সহযোগিতা কৰাত লাগিল । দেউতাই কেবল থাপ মৰাত ব্যস্ত । মাৰি থাকিল আহহহ ওহহহ দিয়া দিয়া মোক ভালকৈ দিয়া ।মাই দেউতাক তুমি বুলি মতা প্ৰথম শুনিবলৈ পালো । এটা সময়ত মাই কলে -হ’বৰ হৈছে জলদি ।
এইবাৰ দেউতাই মাক হেঁচা মাৰি ধৰিলে এনেকৈ ধৰিছে যেন মা একেবাৰে চেপেটা হৈ গৈছে । দেউতাই জোৰে জোৰে থাপ দুটামান মাৰি মাৰ পেটৰ ভিতৰতে পানী এৰিলে । মোৰ চুচুটোৱে মাল পানী এৰিলে আৰু দৰজাৰ খন বগা হৈ গল

2 thoughts on “Maa aru papa r sex”

Leave a Comment

error: Content is protected !!