মোৰ পত্নীক মোৰ বন্ধুৰ সৈতে একেলগে চুদিলো – AssameseSexStory.xyz

মোৰ পত্নীক মোৰ বন্ধুৰ সৈতে একেলগে চুদিলো

আজি মোৰ জীৱনত ঘটি থকা বাস্তৱ ঘটনা এটা প্ৰকাশ কৰিব ওলাইছো। পেছাত মই এজন শিক্ষক।

মোৰ বিয়া হব ৮ বছৰ হ’ল। পত্নীৰ নাম নিশা। তাই অতিকৈ শান্ত শিষ্ট স্বভাৱৰ। আমাৰ এজনী ৫ বছৰীয়া ছোৱালী সন্তানো আছে। ঘটনাটো আজিৰ পৰা প্ৰায় ১ বছৰৰ কথা। মই মোবাইলত এটা cockold story পঢ়িবলৈ পালো। প্ৰথমতে অলপ আচৰিত পালো। কিন্তু নোপোৱাতো পাবলৈ নোচোৱাতো চাবলৈ বাৰুকৈয়ে উৎসাহী হৈ পৰিলো। নিজ পত্নীক আনৰ হতুৱাই চোদন দিলে তাইৰ কিমান সুখ অনুভৱ হয় সেইয়া চাবলৈ দুৰ্বাৰ হেপাহে মোক বলিয়া কৰিবলৈ ললে। পত্নীক এই কথা অৱগত কৰিবও যথেষ্ট সংকোচ কৰা হলো। তাইক নিতৌ ন ন কৌশলৰে চোদন দিয়াটো আমাৰ এক ফেশ্বন হৈ পৰিছিল। ৰাতি মাইনা শুই যোৱাৰ পিছত অন্য ৰূমত থকা Smart TV টোত wife display কৰি ব্লুফ্লিম চাই চাই চোদন দিয়া কৰা কৰিলো। প্ৰথমতে তাই BF চাবলৈ সংকোচ কৰিছিল যদিও লাহে লাহে তাইৰো ভাল লগা হৈ পৰিল। এদিন কথাৰ মাজতে তাই কৈ পেলালে bf ত দেখুৱা বাৰীবোৰ কি ডাঙৰ দেখোন। মইও লাহে লাহে তাইক impress কৰিবলৈ কলো যে ডাঙৰ বাৰী বাবেটো এইবোৰে চৰম সুখ পাই চিঞৰি থাকে। তাই লগে লগে কলে মোৰ বুছত এনেকুৱা বাৰী সুমালে চাগৈ মোৰ বুছ ফালি যাব। মই কলো যে যিমানে ডাঙৰ বাৰী নহওক প্ৰথমবাৰ হয়টো অকণমান দুফ পাব পাৰা কিন্তু বুচখন হৈছে flexible যিমানেই ডাঙৰ হয় সিমানেই মজা অনুভৱ হয়। এনেদৰে মোৰ কাম সিজা যেন অনুভৱ কৰিবলৈ ললো। মোৰ নলে গলে লগা এজন বন্ধু আছিল। তাৰ নাম ৰাজিৱ। তাৰ ঘৈণীয়েক জনী মোৰ বাবে পৰী সদৃশ আছিল। তাৰ ঘৈণীয়েকৰ প্ৰতিও মোৰ দুৰ্বাৰ কামনাৰ ইচ্ছা আছিল। যি নহওঁক এদিন মোৰ তাত ৰাজিৱ আহিল। মোৰ ঘৈনি নিশাই কাম কৰি কৰি ভাগৰি যোৱাত বাথৰুমৰ কাষতে ঘামত তিতি থকা পেন্টিটো খুলি পেলাই থৈচিল। নিশাই ৰাজিৱ অহা বাবে পাকঘৰত কিবা এটা বনাবলৈ সুমালে মইও পাকঘৰত যাও বুলি ৰাজিৱক বহিব কলো। ৰাজিৱে পেচাব লগা বুলি কৈ বাথৰুমৰ ফালে যাবলৈ ওলাল। হঠাৎ মই দেখিলো ৰাজিৱে বাথৰুমত সুমাবলৈ ৰৈ আছে আৰু নিশাৰ পেন্টিটোত তিব্ৰ দৃষ্টি নিক্ষেপ কৰিব ধৰিছে। মই দৰ্জাৰ আঁৰৰত তাৰ ৰেহ ৰূপ চাবলৈ ধৰিলো। সি লাহেকৈ মোৰ পত্নীৰ পেন্টিটো তুলি লৈ এটা জোৰকৈ শুঙিবলৈ ধৰিলে আৰু পিছত মুখৰে পেন্টিটো কামুৰি চেলেকি থাকিবলৈ ধৰিলে। বেচেৰাই পেন্টিটো হাতত লৈ বাথৰুমত দৰ্জা মাৰি সুমাই গ’ল। মোৰ বুজিবলৈ বাকী নাথাকিল। কিবা এটা ভালো লাগিল। এনেদৰে ৰাজিৱে চাহ পানী খাই গুচি গ’ল। ৰাতি যেতিয়া নিশাক চোদন দিবলৈ সাজু হলো তেতিয়া মোৰ দুষ্ট মনে cockold bf এখন play কৰি দিলো। নিশাই খুউব হেপাহেৰে bf খন উপভোগ কৰিব ধৰিলে। মই লাহেকৈ তাইৰ বুচখন লাৰি চোৱাত দেখিলো যে তাইৰ বুচৰে ধাৰাষাৰ পানীৰে চপচপীয়া হৈ পৰিছে। তাই মোক কলে এইজনীয়ে কেনেকৈ দুডাল বাৰীৰে চুদিব লৈছে। মই কলো বাহিৰৰ দেশত এইবোৰ চলেই এনকৈ কৈ মই মোৰ বাৰী তাইৰ বুছত সুমাই দিলো তাই আচৰিত ভাবে কবলৈ ধৰিলে যে মোৰ বুছ আজি ফালি দিয়া, চিৰি দিয়া ইত্যাদি ইত্যাদি অকথ্য বকিবলৈ ধৰিলে। তেতিয়া তাইক চোদনৰ মাজতে তাইৰ পেন্টি ৰাজিৱে শুঙাটো কলো। তাই মাত্ৰ মোক কলে যে ৰাজিৱৰ ইমানেই চেক্স নে উফঃ বাস্তৱত পালে দেখোন বুছ ফালি চুদিব। মই লাহেকৈ কলো চুদিবা নেকি bf ত দেখাৰ দৰেকৈ।

নিশা- ধেৎ কি কোৱা

মই – একো নাই মই তোমাক বহুত ভাল পাওঁ জান তোমাৰ সুখৰ বাবে মই এনেকৈ কৰিব বিচাৰিছো।

নিশাই মোৰ কথা শুনি মোক জোৰেৰে সাৱটি ধৰি

নিশা – আৰু জোৰত কৰক আজি মোৰ বহুত চেক্স উঠিছে। plz মোক চুদিয়েই থাকা।

এনেদৰে আমাৰ চোদন শেষ হয়।

হঠাতে সিদিনা শহুৰ আহিল আহি মাইনাক দুদিন মানৰ বাবে সিহতৰ ঘৰত নিলে কিয়নো মোমায়েকৰ জেঠত বিয়া সেয়েহে মোমায়েক দিল্লীত ১০ দিনৰ কাৰণে গৈছে বাবে ঘৰখন অকলশৰে থকা বাবে তাইক নিলে। এতিয়া ঘৰত মই আৰু মোৰ পত্নী অকলে। ৰাজীৱক আবেলি আহিব কলো। কিয়নো তাৰ ডাঙৰ হাৰ্ডৱেৰ দোকান আছে বাথৰুমত এটা ভাল চাৱাৰ লগাব। ৰাজিৱে আবেলি ফ্ৰী থাকে বাবে আবেলি অহাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিলে। নিশা আৰু মই ভাত খাই টোপনি মাৰিবলৈ ধৰিলো। সাধৰণতে নিশাই অলপ ভালকৈ টোপনি মাৰে দুপৰীয়া। তাইক দুপৰীয়া gas ৰ টেবলেট বুলি  এটা zepiz টেবলেট খাবলৈ দিছিলো। তাই গভীৰ নিদ্ৰাত। এটা ব্লু কালাৰৰ মেক্সী পিন্ধি শুই আছিল। পেন্টি আৰু ব্ৰা ঘৰত থাকিলে সচৰাচৰ নিপিন্ধে। মই আজি ৰাজিৱৰ খেল চাবলৈ পুৰা ইচ্ছুক। হঠাতে কলিং বেলটো বাজিল। মই নিচাৰ মেক্সীটো উৰু পৰ্যন্ত কোচাই দৰ্জা খুলি তাৰ লগত চোতালত অলপ আলাপ কৰিলো। কৰি তাক কলো নিশা শুই আছে তই বাথৰুমত সেইটো লগাই ড্ৰইং ৰূমত বহিবি। মই ১ ঘন্টাৰ বাবে তিনিআলি চকৰ পৰা আহো। ছাত্ৰ এজনক নোট অলপ দি আহো। বেডৰূমৰ লগতে সংলগ্ন বাথৰুমটো। ৰাজীৱে ভিতৰত সোমাল। মইও মিছা যোৱাৰ নাটক কৰি সি ৰূমত সুমুৱাৰ ৫ মিনিট পিছত মইও সোমালো। মই পৰ্দাৰ আৰত সিহতক লক্ষ্য কৰিব ধৰিলো। ৰাজীৱে মোৰ পত্নী নিচাৰ ওচৰত গৈ একথৰে তাইৰ যোনী খন চোৱাৰ প্ৰয়াস কৰি আছে। সি লাহেকৈ মাতিলে কিন্তু নিশাৰ সাৰসুৰ একো নাপায় তাৰ পেন্টৰ পৰা নিজৰ লিংগডাল উলিয়াই লৈছে। মই হতবাক হলো তাৰ লিংগ ইমানেই ডাঙৰ প্ৰায় ৮ ইঞ্চি মান হব। সি লাহেকৈ নিশাৰ আঠুটো লাৰিব ধৰিলে। নাই নিশাই গভীৰ নিদ্ৰাতে মগ্ন। সি লাহে লাহে নিশাৰ যোনীৰ ফালে হাত খন নিবলৈ ধৰিলে। লাহে লাহে সি নিশাৰ যোনীত হাতখন দি উলিয়াই আনি চেলেকিব ধৰিলে। সি নিজক নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই নিছাৰ বুছত প্ৰচণ্ড জোৰেৰে আঙুলি মাৰিব ধৰিলে। নিশা হঠাতে চকু মেলি ৰাজিৱক দেখি থতমত খাই উঠিল। আৰু বিচনাত উঠি বহিল।

ৰাজিৱ – বৌ মোক প্লিজ ভূল নুবুজিবা, তোমাৰ মেক্সী একেবাৰে ওপৰত উঠি আছিল মই ঠিক কৰিব খুজুতে নিজে নাজানাকৈয়ে কি হ’ল ধৰিবই নোৱাৰিলো।

নিচা – বুবুল ( মোৰ নাম সলনি কৰিছো) ক’ত?

ৰাজিৱ-১ ঘন্টাৰ বাবে তিনিআলি গৈছে নোট দিব।

নিশা-তুমি এইটো কিয় উলিয়াইচা, ভিতৰত সুমাই থোৱা। বুবুলে গম পালে বেয়া কথা হব।

ৰাজিৱ- গম পালেহে বেয়া কথা হব গম নাপায় নহয়।

এনেকৈ কৈ সি মোৰ পত্নীৰ ওপৰত পৰিল। আৰু উপৰ্যুপৰি কিচ কৰিব ধৰিলে। নিছাই তাৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ সামন্য প্ৰয়াস কৰিছিল যদিও তাইও শান্ত হৈ পৰিল। ৰাজিৱে স্তনৰ ফালে গুৰুত্ব নিদি ডাইৰেক্ট নিশাৰ যোনী চেলেকাত লাগিল। নিশাইও তাৰ মূৰত ধৰি নিজৰ বুচখনত তাৰ মূৰটো হেচা মাৰি ধৰিলে।

মই সিহঁতৰ ৰেহ ৰূপ চাই মোৰ নিজে নাজানাকৈয়ে মোৰ বাৰী ঠিয় হৈ পেন্টৰ পৰা ফাটি ওলাও ওলাও হৈছিল। মই লাহেকৈ চেন ডাল খুলি মোৰ লিংগ সঞ্চালন কৰিব ধৰিলো। ইতিমধ্যে নিশাই তাইৰ বুছত ৰাজীৱৰ জীভা সঞ্চালনত থাকিব নোৱাৰি পেন্টৰ পৰা ওলাই থকা ৰাজীৱৰ বাৰীডাল থপিয়াব ধৰিলে। ৰাজীৱে বাৰীডাল বুছত ভৰোৱাৰ পৰিৱৰ্তে নিশাৰ মুখত গুজী দিলে। নিশাই ৰাজীৱৰ বাৰীডাল এনেকৈ চুহিব ধৰিলে দেখি মই আচৰিত হলো। কিয়নো নিশাই বিয়া হোৱাৰ পৰা আজিলৈ মোৰ বাৰীয়ে এনেকৈ চুহি পোৱা নাই। ৰাজীৱে নিজৰ গাৰ সমস্ত কাপোৰ খুলি নিশাকো সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি দিলে। ৰাজীৱ একে ঠেলাতে নিশাৰ বুছত তাৰ বাৰীডাল সুমাই দিলে। মইও হিতাহিত জ্ঞান হেৰুৱাই হঠাতে সিহতৰ ওচৰত আহিলো। আহি মাত দিলো

মই – বাহ

নিশা আৰু ৰাজীৱে থতমত খাই উঠিল। ভয়ত কম্পিত হবলৈ ধৰিলে। ৰাজীৱে ইতিমধ্যে নিশাৰ বুচৰ পৰা বাৰীডাল বাহিৰত উলিয়াই আনিছিল। মই— cool,, একো নাই কৰ। আজি আমি তিনিও লগলাগি গ্ৰুপ চেক্স কৰিম। এনেকৈ কৈ মই নিশাৰ ওপৰত পৰিলো। নিশাৰ বুছত মোৰ বাৰীডাল ভৰাই দিলো। ৰাজীৱে কাপোৰ পিন্ধিব খুজিছিল কিন্তু মোৰ পানী ওলাই গ’ল ইতিমধ্যে। নিশাই চুকুত হাত গুজি ফেকুৰি আছে।

মই –  ৰাজীৱ তই মোৰ জানক চুদি দে ভালকৈ। মই cockold story পঢ়ি পঢ়ি নিজক সলনি কৰিছো। মই নিশাক চৰম সুখত চাব বিচাৰো। এনেকৈ কৈ ৰাজীৱক এক ঠেলা দি নিশাৰ গাত পেলাই দিলো। ৰাজীৱে মোৰ ফালে নোচোৱাকৈয়ে আকৌ নিশাৰ বুছত তাৰ বাৰীডাল ঘহাই ঘহাই উঠাই লৈ সুমাই দি চুদিব ধৰিলে। মই গৈ নিশাৰ মুখত মোৰ বাৰীডাল গুজি দি চুহিব দিলো তাই চুহিব ধৰিলে।

নিশা – জান বুলি কৈছো তোমাক মোক মাফ কৰি দিয়া।

মই – ধেৎ মই আজি বহু আনন্দ পাইছো। তোমাক হেপাহ পলোৱাই চুদাব দি নিজেই আনন্দ পাইছো।

ৰাজীৱ- ক’ত পেলাম?

মই – মুখত দিয়া

নিশাৰ মুখত ৰাজীৱে বাৰীডাল গুজি দিলে কিন্তু পানীহে গ’ল। কিবা এক আজান আশংকাত নিশাই নিৰ্বিকাৰ হৈ পানীবোৰ কিছু গিলিলে কিছু বাহিৰত ওলাই আহিল। মই আকৌ নিশাক দুবাৰমান চুদি পানী ভিতৰত এৰি দিলো।

( ইয়াৰ পিছত মই cockold ৰ বিষয়ে বিশদভাৱে বুজালো, আৰু এনেদৰেই আমি তিনিও লগ লাগি মাজে মাজে চুদা চুদি কৰো)

1 thought on “মোৰ পত্নীক মোৰ বন্ধুৰ সৈতে একেলগে চুদিলো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!