নিজ ভটিজাৰ লগত মোৰ অবৈধ সম্পর্ক - AssameseSexStory.xyz

নিজ ভটিজাৰ লগত মোৰ অবৈধ সম্পর্ক

বিয়া হৈ অহাৰ পৰাই মোৰ সৰু ভটিজাটোক নিজ সন্তানৰ দৰে মৰম কৰিছিলো। অৱশ্যে নকৰিমেনো কিয় ভটিজাটো যি নিপোটল চেহেৰা। বেছিভাগ মোৰ কোলাতে ডাঙৰ হোৱা। অৱেশ্যে খুড়াকৰো আলসৰ লাৰুৰ দৰে আছিল নিতুল। আজি বিয়া যাৱ মোৰ ২৫ বছৰে হ’ল অৱশ্যে ভটিজাও বহুত ডাঙৰ হৈ এজনী ছোৱালীৰ পিতৃ। ভটিজাটো অৱশ্যে বিয়াৰ কিছুবছৰ আগতে আমাৰ ইয়াৰ পৰা উঠি ওচৰৰ গাঁৱ এখনতে ঘৰ বিল্ডিং বনাই বাস কৰি আছে বোৱাৰীৰ লগত। মাজে মাজে কনমানি নাতি জনীক লৈ আমাৰ তাত আহে। আজিলৈকে কেতিয়াও মোক বেয়া নজৰ দিয়া দেখা নাই। অৱেশ্যে তাৰ ঘৈণীয়েকৰ লগত দুই এটা সংঘাত হলে মোক কব পাৰা খিনি অৱগত কৰাই। পেছাত নিতুল ফিজিওথেৰাপিষ্ট লগতে ওচৰৰ মানুহকো বেজি চেলাইন দি ভাল মোটা পইছাই পায়। বিগত কিছুদিন ধৰি মোৰ কমৰৰ বিষ হোৱা হেতুকে তাক তাৰ খুড়াকে কলে। সি লগে লগে আমাৰ তাত আহি খুড়াকক ৬ টা ইঞ্জেকচন কিনিব দিয়ে। বেছিভাগ সময় মোৰ এখেত নাথাকে সি আহি বেজি দি থৈ যায়। পিছে দুই তিনিটা দিয়াৰ পিছত তাৰ হাতত এক অস্বাভাবিক সঞ্চাৰ অনুভৱ কৰো। সি মোৰ পেটিকোটতো বেজি দিয়াৰ বাবে যিখিনি প্ৰয়োজন তাতকৈও তলত নমাই দিয়া মোৰ অনুভৱ হ’ল। সি বেজিটো দি উঠি মোৰ তপিনাখন প্ৰয়োজনতকৈও অধিক তিপিবলৈ ধৰে। এনেদৰে ৫ টা বেজি দিয়ে সি। ৬ নম্বৰ বেজিটো যিদিনা লব লগা হ’ল সি খুড়াকক ফোন কৰি কলে যে এক বিশেষ অসুবিধাত সি যাৱ নোৱাৰে সেয়েহে মোক তাৰ ঘৰলৈ মাতি পঠিয়াই। এও মোক তাৰ ঘৰলৈ গৈ বেজিটো লৈ আহিব কয়। মইও সন্ধিয়াৰ ভাগত তাৰ ঘৰত যাও। বোৱাৰী ঘৰত নাছিল মাক হতৰ ঘৰত গৈছিল। সি মই সুমুৱাৰ লগে লগে দুৱাৰ খন জপাই দিয়ে আৰু সাধৰণ ভাবে বেজিটো দি কয় যে

নিতুল – – খুড়ী এইয়া তোৰ বাবে এক বিশেষ তেল আনিছো তোক মালিচ কৰিলে বেছ সকাহ পাবা।

মই – – তেন্তে কৰা

এনেদৰে কৈ নিতুলে মোক ওপৰমুৱাকৈ খবলৈ দি হাতত তেল লগাই মোৰ ভৰিৰ পৰা ডিমালৈ মালিচ দিবলৈ ধৰে।

নিতুল – খুড়ী লাইটটো নুমুৱাই দিও নেকি, নহলে মোৰ কিবা এক লাজ লাগে।

নিৰ্বিকাৰ হৈ মই কেবল উম বুলি কলো। মূহুৰ্ততে নিতুলে লাইটো অফ কৰি মোৰ ভৰিৰ ফালৰ পৰা উৰুলৈকে মালিচ দিব ধৰিলে, এক কব নোৱাৰা শিহৰণ মোৰো নাজাগা নহয়। এনেদৰেই মই ভৰি দুখন নিয়ন্ত্ৰণাধীন ভাৱে মেলি দিয়া যায়। মূহুৰ্ততে নিতুলে মোৰ পেটিকোটতো পেটলৈকে উজাই দি মোৰ বুচত তাৰ মুখখন গুজি দি ফুৰা চেলেকিব ধৰে। মই পেন্টিও পিন্ধা নাছিলো সচৰাচৰ পিন্ধা নাযায়ো। এনেদৰে চেলেকি চেলেকি মোৰ বুছৰ পৰা জোল ববলৈ আৰম্ভ কৰে। মইও তিব্ৰ উত্তেজনাত তাক তাৰ মূৰটো মোৰ বুছ খনত আৰু জোৰকৈ হেচি ধৰো। জীৱনত কেতিয়াও এনেদৰে কোনোৱে বুছ চেলেকি পোৱা নাছিল। সি তাৰ পাছত তাৰ পিন্ধি থকা গামোচাখন কোচাই তাৰ বাৰীডাল মোৰ বুচত এবাৰতে ভৰাই দিয়ে ২১ বছৰীয়া সন্তানৰ মাতৃ বুলিও মই পাহৰি যাওঁ, পাহৰি যাও খুড়ীয়েক ভটিজাৰ সম্বন্ধ। এনেদৰে সি তাৰ বাৰীডাল মোৰ বুছত ওলোৱা সুমুৱা কৰিব ধৰিলে, কিবা এক লাজ লাজ অনুভৱ হৈছিল যদিও সি চকু মুদি মোক পুৰা দমে চুদি আছিল আৰু মুখেৰে মোৰ গল আৰু কানত দুফ নোপোৱাকৈ কামুৰি আছিল। আৰু মোৰ কানত ফুচফুচাই আছিল

নিতুল – – খুড়ী মই আছি শৈশৱৰ পৰা পুহি ৰখা সপোন পুৰা কৰিছো। আহ,,,, তোক মোৰ বহুত ভাল লাগে, তোক কোনদিনা মই এক ৰাতি ফুলকৈ চুদিব পাৰিম,,,

এনেদৰে কৈয়ে তাৰ গৰম গৰম মালপানী মোৰ বুছৰ ভিতৰতে পেলাই দি এক স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলালে। মইও বেছ শান্তি অনুভৱ কৰি উঠি গৈ বাথৰুমত বুচখন ভালকৈ ধুই ঘৰলৈ উভতি আহো। এনেদৰে এবাৰ আকৌ আমাৰ ঘৰত ঠিয়ৈ ঠিয়ে মোৰ বুছ খন চেলেকি চেলেকি তাৰ বাৰিডাল ঘহাই পানী খেদাই ।হঠাতে কিছুদিন আগতে সি ভাল সুবিধা নাপায় মোৰ বুচখনকে চেলেকে নেজানো সি চোদাতকৈও মোৰ বুছ চেলেকা বিচি প্ৰাধান্য দিয়ে। এনেদৰেই এদিন সুজুগ বুজি তাক সুধিলো

মই – – বাবা, বোৱাৰীয়ে নোৱাৰে নেকি নে কি?

নিতুল – তই বেয়া পাইছা নেকি, আচলতে মই তাইক কৰি ভাল নলগা হৈছে মাইনা হোৱাৰ পৰাই তাইৰ পৰা বেছি সহাৰি নাপাওঁ।

এনেদৰে কৈ সি মোৰ মেখেলা ডাঙি মোৰ বুচ চেলেকাত লাগিল। 

 নিতুল- খুড়ী তই মোৰ মুখত এবাৰ মুতি দি। মই কলো মই- ধেৎ

তাৰ পিছত সি মোক বিচনাত বগৰাই পুৰা চুদিলে। এনেদৰে সুযোগ সুবিধা বুজি আমি দুয়ো প্ৰায় চুদাচুদি কৰো । 

3 thoughts on “নিজ ভটিজাৰ লগত মোৰ অবৈধ সম্পর্ক”

Leave a Comment

error: Content is protected !!