মোৰ জুনিয়ৰ - AssameseSexStory.xyz

মোৰ জুনিয়ৰ

এই কাহিনীটো ২০১৭ চনত সংঘটিত হৈছিল। মই মোৰ দ্বাদশ ব’ৰ্ড পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছিলো আৰু নীত পৰীক্ষা দিছিলোঁ । এনইইটিৰ সময়ত মই কোনোমতে ফোনটো স্পৰ্শ কৰিছিলো আৰু সকলো সামাজিক মাধ্যম এপ আনইনষ্টল কৰিছিলো। পৰীক্ষা শেষ হোৱাৰ পিছত, মই ফেচবুক ইনষ্টল কৰিলোঁ আৰু বন্ধুৰ অনুৰোধ দেখিলোঁ। এই জনী আমাৰ বিদ্যালয়ৰ অধ্যক্ষৰ জীয়ৰী আছিল। তাই মোতকৈ এটা ক্লাছ সৰু আছিল। মই তাইৰ বন্ধুৰ অনুৰোধ গ্ৰহণ কৰিছিলো আৰু কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাইৰ বয়স ১৫ বছৰ আছিল আৰু কটন কলেজত নামভৰ্তি কৰিছিল আৰু পানবজাৰৰ এটা পিজিত আছিল। মইও কটন কলেজৰ পৰা মোৰ দ্বাদশ পাছ কৰিছিলো।

সেই সময়ত মোৰ বয়স আছিল ১৭ বছৰ। মোৰ মা-দেউতাই মোক অকলে বাহিৰলৈ যাবলৈ খুব কমঅনুমতি দিছিল। সৰ্বভাৰতীয় পৰামৰ্শৰ ফলাফল বাহিৰ হৈছিল আৰু মোক বাছনি কৰা হোৱা নাছিল।

মই সেই সময়ত বহুত অকলশৰীয়া আছিলোঁ আৰু মোৰ সকলো বন্ধুৱে বিভিন্ন শাখা বাছনি কৰি আছিল। ৰাতি, মই ছোৱালীজনীক হাইকত টেক্সট কৰিছিলো আৰু মিম বোৰ ভাগ বতৰা কৰিছিলো। এদিন তাই মোক সুধিছিল যে আমি লগ পাব পাৰো নেকি।

পৰৱৰ্তী সপ্তাহত আছিল ৰাখ (মহা জন্মাষ্টমী)। নলবাৰী ৰাখত জুবিন গাৰ্গৰ এটা অনুষ্ঠান আছিল। মোৰ বেছিভাগ বন্ধু গৈ আছিল আৰু দেওবাৰে আছিল গতিকে মোৰ মা-দেউতাই মোক যাবলৈ অনুমতি দিছিল। মোৰ এজন বন্ধু আছিল যি নেপালী মন্দিৰৰ ওচৰত আছিল। মই মোৰ মা-দেউতাক মিছা কৈছিলো যে তেওঁ মোক দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ বাবে আমন্ত্ৰণ জনাইছে।

দুপৰীয়া প্ৰায় ১ বজাত মই মোৰ ঘৰৰ পৰা এখন চিটি বাছত ৰাওনা হৈছিলোঁ আৰু নেহৰু পাৰ্কলৈ গৈছিলো। মই তাইক আগতীয়াকৈ টেক্সট কৰিছিলো আৰু যেতিয়া মই উপস্থিত হৈছিলোঁ তাই তাত আছিল। আমি কিছু সময় তাত বহি ফালুদা খাই কথা পাতিছিলো। তাই মোৰ খুব ওচৰত বহি আছিল আৰু কেইবাৰমান মোৰ হাত ধৰিছিল। আবেলি প্ৰায় 4 বজাত, আমি আমনি পাইছিলো আৰু দিঘালিপুখুৰীলৈ গৈছিলো। সেইদিনা দিঘালিপুখুৰি বন্ধ আছিল কাৰণ কিছুমান নৱীকৰণ চলি আছিল। তাৰ পিছত আমি এখন ৰেষ্টুৰেণ্টত খোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো। আমি জিএইচৱাই০১ লৈ গৈছিলো। এইখন আৰামদায়ক ৰেষ্টুৰেণ্ট আছিল আৰু বেছিভাগ গ্ৰাহক দম্পতি আছিল।

খাদ্য অৰ্ডাৰ কৰাৰ পিছত তাই কৈছিল যে আমি এখন ফটো তুলিব লাগে। মই লাহেকৈ তাইৰ কান্ধত হাত ৰাখিলো। তাই মোক আৰামদায়ক হ’বলৈ কৈছিল আৰু মোক তাইৰ কঁকালত ধৰিবলৈ দিছিল। মোৰ কি হ’ল মই নাজানো, মই মোৰ সোঁ হাতখন তাইৰ কঁকালৰ পৰা লৰচৰ কৰি তাইৰ এটা স্তনৰ তলত ৰাখিছিলো। তাই একো কোৱা নাছিল। আমি একেলগে বহি আছিলো যেতিয়া মোৰ হাতখনে তাইৰ সোঁ স্তনটো ঘঁহি আছিলোঁ। মোৰ ডিকটো কঠিন আছিল আৰু তাই মোৰ পেণ্টৰ ওপৰেৰে চাই আছিল কিন্তু তাই স্পৰ্শ কৰা নাছিল। কিছু সময়ৰ পিছত আমাৰ অৰ্ডাৰ আহিল আৰু আমি খাইছিলো। শেষ কৰাৰ পিছত, তাই মোক কলে বলা ৱাছৰুমলৈ যাওঁ।

আমি ৱাছৰুমলৈ গৈছিলোঁ আৰু ইজনে সিজনক চুমা খাইছিলো। তাই টি-শার্ট পিন্ধিছিল, মই তাইৰ কাপোৰৰ ভিতৰত হাত সোমাই তাইৰ স্তন দবাবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ। তাইৰ স্তনবোৰ ইমান ডাঙৰ নাছিল কিন্তু বৰ কোমল আছিল। মই তাইৰ যোনীত আঙুলি দিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো কিন্তু তাই মোক অনুমতি দিলে । তাই মোৰ পেণ্টৰ ওপৰত হাত ঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে আৰু জিপাৰটো খুলিলে। মোৰ ডিকটো কঠিন আছিল আৰু তাইৰ মুখত ৰাখিছিল আৰু চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।
এক মিনিটৰ ভিতৰতে মই পানী এৰি দিলো আৰু তাই ৱাছ বেচিনত থুই পেলাই মুখ ধুই দিলে। যেতিয়া মই মোৰ পেণ্টটো জিপ বন্ধ কৰি আছিলো তেতিয়া দুৱাৰখনত টোকৰ পৰিছিল। মই ভয় খাইছিলো (এইটো এটা মহিলা ধোৱা কোঠা আছিল) কিন্তু আমি দুয়ো বাহিৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো। আমি বাহিৰলৈ ওলাই অহাৰ লগে লগে প্ৰায় 25 বছৰ বয়সৰ ছোৱালী এজনীক দেখিছিলো, তাই মোক হাঁহি এটা মাৰিছিল। মই লজ্জিত হৈছিলোঁ আৰু সোনকালে ৱাছৰুমৰ পৰা ওলাই গৈছিলো। সেইদিনা সন্ধিয়াৰ পিছত, মই মোৰ বন্ধুবৰ্গক লগ পাইছিলো আৰু নলবাৰীলৈ ট্ৰেইন লৈ ছিলো আৰু অনুষ্ঠানটো চাইছিলো। এইটো মোৰ জীৱনৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন আছিল।

1 thought on “মোৰ জুনিয়ৰ”

Leave a Comment

error: Content is protected !!