টিকু আৰু মাকৰ মৰম – AssameseSexStory.xyz

টিকু আৰু মাকৰ মৰম

  • তিকুৱে ভাত পানী খাই মবাইলতো খুচৰি আছিল। মাকে ঘৰৰ কাম বন কৰি আছিল। অলপ পিছত মাকে তাক গৰু কেইটা চাই আহিবলৈ কোৱাত সি নোৱাৰো বুলি ক’লে। মাকে খং কৰি তাক বকিবলৈ ধৰিলে—মাকঃ দিনৰ দিনতো সেইতোতে লাগি থাক। কাম বন একো এটা নকৰ। বাপেৰৰ তলত আৰু কিমান দিন চলিবি। তাৰ বাপেকে হাজিৰা কৰে। সি মাকৰ কথালৈ কাণ নিদি মোবাইল চাই থাকিল। মাকে বকি বকি ঘৰৰ কাম কৰি থাকিল। তাৰ খঙো উঠিল। কিন্তু একো নামাতিলে।সন্ধিয়া হ’বৰ হ’ল। আকাশখন কলা মেঘে ঢাকি ধৰিলে। মাকে তাক আকৌ ক’লে— মাকঃ অই যা গৰু কেইটা লৈ আহ নহ’লে ভিজিব। বৰষুণ আহিব জোৰকৈ। কিন্তু সি কাণ নিদিয়াত মাকে আকৌ খঙ কৰি তাক গালি পাৰি নিজেই পথাৰলৈ গ’ল। তাই গৰু কেইটা আনিবলৈ লওতেই দবা পিতা বৰষুণ দিবলৈ ধৰিলে। তাই দৌৰা দৌৰিকৈ গৰু দুটা আনি গোহালিত বান্ধিলে। তাইৰ খং কমা নাছিল। তাইৰ গোতেই কাপোৰ কানি তিতি গৈছিল। তাই তিকুক গালি পাৰি পাৰিয়েই বাৰান্দাত উঠি চাদৰখন গাৰপৰা আতৰাই চেপি দি ডাৰদালতে মেলি মেখেলাখনো খুলি মেলি দিলে। তাই পেটীকোটটোৰ পানীখিনি চেপি তিতা গাৰেই ভিতৰলৈ সোমাই গ’ল। তিকুক শুই থকা দেখি তাইৰ খঙটো বেছিকৈ উঠিল আৰু তাক গালি পাৰিবলৈ ধৰিলে— মাকঃ তই এনেকৈয়ে থাক। একো এটা কৰিব নোৱাৰ। তই তাকোতেই মই গৰু আনিব যাব লাগে। কৈ থাকোতেই যদি গলি হয় মই ভিজিব নালাগিল হয়। তই থকাতকৈ মৰি নাযাৱ কিয়? মাকৰ কথাত তাৰ খং উঠি সি এইবাৰ বিচনাৰপৰা নামি ভিতৰলৈ মাকৰ লগত তৰ্ক কৰিবলৈ বুলি গ’ল। ভিতৰত লাইটতো জ্বলি আছিল। সি পৰ্দাখন দাঙি মাকক গালি পাৰিব খুজুতেই থমকি ৰ’ল। সি থৰ লাগি মাকলৈ চাই ৰ’ল। মাকে পিছমুৱা হৈ গামোচা এখনেৰে চুলিখিনি মচি আছিল। সি মাকৰ ৰূপ দেখি পাগলৰ দৰে হ’ল। কিয়নো তাইৰ ভিজা পেটীকোটতো তাইৰ বহল তপিনা দুখনত লিপিত খাই পৰিছিল। তাইৰ বগা কলাফুল আৰু উদং পিঠি আৰু ককালতো পানী পৰি লোভনীয় হৈ পৰিছিল। মাকৰ দেহটো দেখি তাৰ খঙতো পলকতে নোহোৱা হৈ পৰিল। মাকে তেতিয়াও তাক বকিয়ে আছিল। কিন্তু তাইৰ কথাখিনি যেন আজি তাৰ খুব ভাল লাগিল। অলপ পিছত মাকে ঘুৰি চাই তাক দেখি খং কৰি ক’লে— মাকঃ কিয় উঠি আহিলি শুই থাকগৈ যা। মাৰে ভাত বনাই থম খাবলৈ উঠিবি। কিন্তু তাক চকু মাকৰ উঠন পিয়াহ দুটা আৰু কোমল পেট আৰু দ নাভিটোত পৰিল। ভিজা পেটীকোটতোৰে সি মাকৰ তলফালৰ চুলিবোৰ স্পষ্টকৈ দেখিবলৈ পালে। আজি মাকক সি বৰ যৌন আবেদনময়ী দেখিলে। তাৰ বুকুখন কপি উঠিল। সি মাকৰ ফালে আগুৱাই গৈ ক’লে— তিকুঃ হ’ব দে কিমাননো গালি পাৰি থাক মোক। চাও দে মই গাতো মচি দিওঁ। এইবুলি সি মাকৰ পৰা গামোচাখন ল’ব খুজুতেই মাকে ভেকাহি মাৰি ক’লে— মাকঃ নালাগে যা। মই নিজে মচিম। লেৰেলা সাদৰ দেখুৱাব নালাগে। মাৰৰ প্ৰতি ইমান মৰম থকা হ’লে অলপ কথা বচন শুনিলি হেতেন। তিকুঃ কোনে ক’লে তোক মই মৰম নকৰো বুলি। বহুত ভাল পাওঁ তোক। মাকঃ দেখিছো নহয় কিমান ভাল পাওঁ মাৰক। এইবুলি তাই বকি বকি পিছমুৱা হৈ চুলি মচাত লাগিল। সি মাকৰ বগা পিঠি আৰু বহল তপিনা দুখন দেখি ৰব নোৱাৰা হৈ মৰমৰ চলেৰে মাকক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰি ক’লে— তিকুঃ মই তোক বহুত ভাল পাওঁ মা। আজিৰপৰা তোৰ চব কথা শুনিম মই। তই আৰু গালি দি নাথাকিবি। সি সাবতি ধৰাত মাকৰ মুখখন বন্ধ হৈ ৰ’ল। তাইৰ অন্তৰখন গলি গ’ল। তাই মন কৰিলে পুতেকে তাইৰ পেটটোত খামুচি ধৰিছে। তাৰ আঙুলি এটা তাইৰ নাভিত অলপ সোমাই গৈছে। অলপ সময় তাই মৌন হৈ থাকি ক’লে— মাকঃ হ’ব দে থিক আছে এৰি দে এতিয়া। কাপোৰ পিন্ধো মই। সি অনিচ্ছা স্ৱত্তেও মাকক এৰি দিলে। মাক তাৰফালে ঘুৰি দিওতে তাৰ হাতখনে তাইৰ পেট আৰু ককালতো পিহি দিলে। তাই তাৰ চকুলৈ চালে। সিও মাকৰ চকুলৈ চাই থাকিল। দুয়ো কিছুসময় মনে মনে থাকিল। মাকে তাৰ চকুত আজি এক অবুজ চাৱনি দেখিবলৈ পালে। সি মাকক ক’লে— তিকুঃ তোক আজি বহুত মৰম লগা হৈছে মা। তাৰ কথাত মাকৰ অলপ লাজ লাগি তলমূৰ কৰিলে। সি মাকৰ ককালত দুহাতেৰে ধৰি কপালত এটা চুমা খালে। মাকৰ গাতো কপি উঠিল। তাই চকুদুটা মুদি নজনাকৈয়ে পুতেকক খামুচি ধৰিলে। বাহিৰত বিজুলি ঢেৰেকনি আৰু বতাহ বৰষুন চলি আছিল। সি মাকক তানি নি বেৰত হেচা মাৰি ধৰিলে। মাকে তালৈ চালে। তাৰ মুখখ্ন মাকৰ মুখৰ সমুখতে আছিল। দুয়োৰে উশাহবোৰ ঘন হৈ আহিল। দুয়োৰে নাকৰ গৰম গৰম হাৱাই দুয়োকে চুই গ’ল। সি মাকৰ গাত তাৰ গাতো লগাই হেচি ধৰিলে। তাৰ তান বাৰিদাল মাকে তাইৰ বুচত হেচি থকা অনুভৱ কৰিলে। তাই ফুটা নুফুটাকৈ মাতেৰে ক’লে— মাকঃ বাবা এৰি দে মোক। দৰ্জা খোলা আছে । তিকুঃ নিদিও তোক এৰি। এনেকৈয়ে থাকিম। তোৰ গোতেই দেহটো চেলেকি পানীবোৰ খাই পেলাম মা। তাৰ কথা শুনি মাকৰ ঘাম ববলৈ ধৰিলে। তাই ফোপাবলৈ ধৰিলে। কিন্তু একো কব নোৱাৰিলে। এনেতে হঠাৎ লাইত যোৱাত ৰুমতো এন্ধাৰ হৈ পৰিল। সি মাকক সাবতি ধৰিলে। মাকেও তাক সাবতি ধৰিলে। দুয়ো যৌন হৈ পৰিল। পাহৰি গ’ল যে সিহত মাক পুতেক। সি পাগলৰ দৰে মাকৰ গাল মুখবোৰ চেলেকি দিলে। তাইৰ দিঙি আৰু বুকুৰ উদং অংশ চেলেকি পেলালে। তাৰপিছত তাইৰ ব্লাউজৰ হুককেইতা খুলি পিয়াহ দুটা কামুৰিলে । তাইৰ পেটত চুমা খালে আৰু নাভিত জিভাখন সোমাই চেলকি পেলালে। তাই ফোপাই থাকিল। এইবাৰ সি মাকৰ ভিজা পেটীকোটতো দাঙি ভিতৰেদি মূৰতো সোমোৱাই তাইৰ নোমাল বুচখনত পাগলৰ দৰে চুমা খাবলৈ ধৰিলে। মাকে ৰব নোৱাৰি তাৰ মূৰতো বুচত হেচা মাৰি ধৰিলে। এইবাৰ সি উঠি মাকক ঘুৰাই লৈ বুকুখন বেৰত লগাই মাকৰ পিঠিখন চেলেকিলে আৰু পেটীকোটতো উঠাই কোমল তপিনা দুখন জোৰ জোৰকৈ কামুৰিবলৈ ধৰিলে। মাকে আহ আহ কৈ চিঞৰি থাকিল। এইবাৰ সি মাকক বেৰত হেচি ধৰি কাণত ফুচফুচাই ক’লে— তিকুঃ মা তোক চুদিব মন গৈছে বহুত। তাৰ কথাত এইবাৰ মাক উচপ খাই উঠি গালৈ তত আহিল আৰু ক’লে— মাকঃ নালাগে ধন মই তোক মা হয়। এইবোৰ কৰিব নাপায়। তিকুঃ একো নহয় মা। নহ’লে মই থাকিব নোৱাৰিম। এইবুলি সি মাকৰ বুচত এটা আঙুলি সোমাই দিয়াত মাক আহহহহহ বুলি চিঞৰি উঠিল। সি তাৰ পেন্টতো নমাই তাৰ থিয় হৈ থকা বাৰিদাল উলিয়াইছিলহে মাথোঁ হঠাৎ চোতালত তাৰ দেউতাকৰ চাইকেলৰ শব্দ শুনাত মাকে তৎক্ষণাৎ তাক থেলি আলনাৰপৰা সেপিয়াই এখন মেখেলা বুকুত পিন্ধি লৈ ভিজা পেটীকোটতো খুলি থৈ চাকিটো জ্বলাই বাহিৰলৈ গ’ল। গিৰিয়েকক তিতি বুৰি অহা দেখি তাই এখন গামোচা দি গাতো মচিবলৈ দিলে। তাই বাৰান্দাতে থোৱা লেমটো জ্বলাই ভিতৰ সোমাল। তাই দেখিলে তিকুৱে এতিয়াও তাইলৈ চাই আছে। তাই তাক আওকাণ কৰি ভিতৰলৈ যোৱাত সি মাকৰ হাতৰপৰা লেমটো লৈ কমকৈ দি তাইক সাবতি ধৰি চুমাৰে উপচাই দিলে। তাই অলপ ভয় খায় ক’লে— মাক-ঃ হ’ব দে দেউতাৰা আহি পালে। দেখা পাব। এইবুলি তাই তাক বাহিৰলৈ পঠাই কাপোৰ কানি পিন্ধি বাহিৰলৈ আহিল। ৰাতি ভাত পানী খাই সিহত শুবলৈ গ’ল। মাক আৰু দেউতাক ভিতৰৰ ৰুমত আৰু সি বাহিৰৰ ৰুমটোত শুলে। তাৰ টুপনি নাহিল। মাক আৰু দেউতাকৰ টুপনি আহিল। ১১ মান বজাত বৰষুন দিবলৈ ধৰিলে। হঠাৎ চোতালত কোনোবাই দেউতাকক মাতা শুনি সি চক খাই উঠিল। সি কোন বুলি মাত দিয়াত বাহিৰৰ পৰা মানুহজনে মাত লগালে— বাসবঃ মই মই বাসব । উঠচোন আমাৰ ককা ঢুকাল। বলচোন। সি তাক ৰবলৈ কৈ বিচনাৰপৰা নামি ভাবিলে যে সি যাব পৰা অবস্থাত নাই কাৰন তাৰ বাৰিদাল এতিয়াও ঠিয় হৈয়ে আছে। গতিকে সি দেউতাকক পঠিওৱাৰ কথা ভাবি ভিতৰৰ ৰুমলৈ গ’ল। সি দেখিলে মাক কাষৰ ফালে তাৰপিনে পিচ দি শুই আছে। লেমটো কমকৈ জ্বলোৱা আছিল। তাই কেবল এটা ৰঙা পেটীকোট পিন্ধি থকাত তাইৰ বগা ভৰি আৰু কোমল পিঠি খন ওলাই আছে। সি মাকৰ বহল তপিনাদুখন চাই ৰ’ল। সি ভাবিলে দেউতাকক পঠিয়াব পাৰিলে সি আজি মাকৰ কতিখনৰ সোৱাদ লব পাৰিব। অলপ পিছত সি মাকক মতাৰ চলেৰে তাইৰ তপিনাদুখনৰ মাজত হাত ৰাখি মাজৰ আঙুলিটো কতিৰ ফুটাতোত লগাই আনখন হাত কান্ধত ৰাখি মাকক জগালে। হঠাত কাৰোবাৰ পৰশ পাই মাক একে জাপে বহি তাৰফালে চাই ফুচফুচাই ক’লে— মাকঃ কি কৰিছ তই। দেখা নাই দেউতাৰা আছে। যা ইয়াৰপৰা। তিকুঃ একো কৰিব অহা নাই। বাসব আহিছে। তাৰ হেনো ককাক ঢুকাল। দেউতাক মাতিব আহিছে। তাৰ কথা শুনি তাই দেউতাকক জগাই দি নিজে এখন চাদৰ গাত মেৰিয়াই লেমটো লৈ বাহিৰলৈ ওলাই আহিল। বাসব বাৰন্দাতে থিয় হৈ আছিল। অলপ কথা কোৱাৰ পিছত দেউতাক তাৰ লগত যাবলৈ ওলাল। দেউতাকে ক’লে— দেউতাকঃ ভয় নকৰিবি। মই যাওঁ। তিকু মাৰে ভয় কৰিব পাৰে তই মাৰৰ লগত শু আজি। বাপেকৰ কথাষাৰ শুনি তাৰ বুকু খন কপি উঠিল। তাৰ অসৎ মনটোৱে বহুত সপোন দেখিলে। সি ভাবিলে আজি দেউতাকে তাক মাকক চুদিবলৈ সুবিধা কৰি দিছে। সি জানে মাকে অলপ খং কৰিব কিন্তু গধুলি মাকে তাৰ লগত কৰা সহাৰিলৈ চাই তাৰ মাকক পতাবলৈ বেছি কষ্ট নহ’ব। সি দেউতাকক ক’লে— তিকুঃ হ’ব যা তই যা মই আজি মাৰ লগ’লে শুম। তাৰ কথা শুনি মাকে তাৰ মুখলৈ চালে। তাই তাৰ মুখত এটা অসৎ হাঁ‌হি দেখিবলৈ পালে। তাই ক’লে— মাকঃ আপুনি যাওক মোৰ ভয় নালাগে। দেউতাক আৰু বাসব গেটখন বন্ধ কৰি ওলাই গ’ল। সি মাকৰ তপিনাখন পিহি দি তাইক সাবতি ধৰিলে। মাকে তাৰ টান বাৰিডাল তাইৰ কতিত লাগি থকা গ’ম পালে। সি ক’লে— তিকুঃ মই তোক বহুত ভাল পাও মা। আজি মই তোৰ লগত থাকিম আৰু বহুত মৰম কৰিম। বল অলপ বৰষুণত ভিজো। মাকে তালৈ আওকান কৰি তাক এৰোৱাই ক’লে— মাকঃ তোৰ অলপ বেছি হৈছে কিন্তু তিকু। মই কিন্তু দেউতাৰক কৈ দিম। তিকু—ব’ল না মা তোৰ লগত তিতিবলৈ মন গৈছে। মাকঃ কি হৈছে তোৰ হা। মাৰ হয় মই তোৰ। মই শুওগৈ। এইবুলি তাই ভিতৰলৈ সোমাই গ’ল। বহু দেৰি তাক ভিতৰলৈ নহা দেখি মাক আকৌ বাহিৰলৈ ওলাই আহিল। তাই দেখি অবাক হ’ল যে তিকুৱে কেবল এটা জাঙিয়া পিন্ধি বৰষুনত থিয় হৈ আছে। তাই তাক ভিতৰলৈ মতাত সি ক’লে— তিকুঃ তই শুই থাকগৈ যা মই অলপ বৰষুনত তিতো। তাই তাক বাৰে বাৰে মতাৰ পিছতো সি নুশুনাত মাকেও উপাইহীন হৈ চোতাললৈ নামি গ’ল। তাইৰ গোতেই গা মূৰ তিতি পেটীকোটতো গাত লিপিত খাই পৰিল। তাৰ এনেকুৱা লাগিল যেন এজনী কামুক নাৰী চুদন সুখ বিচাৰি তাৰ ওচৰলৈ এখোজ দুখুজকৈ আহি আছে। তাই তাৰ ওচৰলৈ আহি ক’লে— মাকঃ ব’ল এতিয়া বাবা। জ্বৰ উঠিব নহ’লে। মাকে তাৰ চকুত কামনাৰ জুই দেখিবলৈ পালে। সি মাকৰ উদং বাহু দুটা খামুচি ধৰিলে। মাকৰ বুকুখন চিৰিংকৈ উঠিল। এইবাৰ সি মাকক এখন হাতেৰে ককালত আৰু এখন হাতেৰে তপিনাত খামুচি তাৰ গালৈ তানি আনিলে। মাকে চকু দুটা মুজি দিলে আৰু ঘন ঘন উশাহ লবলৈ ধৰিলে। সি মাকৰ তপিনাখন তিপি তিপি ডিঙি আৰু বুকুত চুমা খাবলৈ ধৰিলে। তাইৰ পেটীকোটতো ফালি দলিয়াই পেলালে আৰু নিজৰো জাঙিয়াতো খুলি পেলালে।মাকেও তাক বাধা নিদিলে। বৰষুন কমি আহিল। দুয়ো মাটিতে আঠু কাঢ়ি বহি পৰিল। সি মাকলৈ চাই ক’লে— তিকুঃ তই মোক গালি পাৰিলে বৰ খং উঠিছিল। কিন্তু আজি তোক ইমান মৰম লাগিছে যে খাই পেলাব মন গৈছে তোক। তাৰ কথাত একো নকৈ মাকে চোতালৰ পৰা অলপ বোকা লৈ তাৰ বুকুত ঘহি দিলে। সিও হাতেৰে বোকা লৈ মাকৰ পিয়াহ দুটাত ঘহি দিলে। এইবাৰ মাকে তাৰ বাৰিডালত বোকা সানি দিলে। সিও মাকৰ তপিনাত বোকা সানিলে।এনেদৰে দুয়ো দুয়োৰে গোতেই গা বোকাৰে ভৰাই পেলালে। দুয়ো দুয়োকে সাবতি গাটো পিহিবলৈ ধৰিলে। সি মাকক ক’লে— তিকুঃ আজি তোৰ ভৰিৰ আঙুলিৰ পৰা মূৰলৈ গোতেই গাটো চেলেকিম মা। মাকঃ নালাগে বাবা মই তোৰ মা হও। নাপাই। তিকুঃ তাতে কি হ’ল তই দেখুন মোৰ লগত লেংটা হৈয়ে আছ। মাকঃ নালাগে তই মোৰ কথা নুশুন।গতিকে তই মোৰ দেহটো চেলেকিবও নালাগে মোক চুদিবও নালাগে। মাকৰ কথা শুনি সি মাকৰ বুচত তাৰ বাৰিদাল ঘহি ঘহি ক’লে— তেনেহ’লে তোৰ ৰসাল দেহটো কি কৰিবি। মই আজি তোৰ বুচ আৰু কতিৰ ৰসবোৰ খাই শেষ কৰিম। এনেতে আকৌ বৰষুণ দিবলৈ ধৰিলে। সি মাকৰ আৰু মাকে তাৰ গাটো বৰষুণৰ পানীৰে চাফ কৰি দিলে। সি মাকৰ মুখৰ ভিতৰত জিভাখন ভৰাই চেলেকি থাকিল। যেন ভিতৰত যি আছে চব খাই পেলাব। তাৰপিছত সি মাকক এৰি উঠি গৈ বাৰান্দাত থিয় কৰি থোৱা সৰু খাতখন দাঙি আনি কাঠিৰ কাষত পাৰি দিলে। মাকে তাক কি কৰে সুধাত সি একো নকৈ মাকক দাঙি নি খাতখনত শুৱাই দিলে। ছাতিটো এনেদৰে ৰাখিলে যাতে মাকৰ মুখত পানী নপৰে। লেমৰ পোহৰত মাকৰ নাঙঠ বগা দেহাতো জিলিকি আছিল। সি মাকৰ ভৰিৰ তলোৱা আৰু আঙুলিবুৰ চেলেকি গ’ল। মাকো গৰম হৈ গ’ল। তাই গম পালে যে পুতেকে আজি তাইক ভালদৰেই এচুদন দিব। তাই ভৰিখন পুতেকৰ মুখত সোমাই দি ক’লে— মাকঃ অহ বাবা খা মাৰৰ ভৰিখন। সি চেলেকি গৈ গৈ মাকৰ নোমাল বুচখন পালে। মাকঃ মাৰৰ বুচখনত এখোপামান পানী আছে খাই পেলা।আহহহহহ সোমাই যা। সি মাকৰ কথা শুনি বুচত তিনিটা আঙুলি সোমাই মাৰিবলৈ ধৰিলে। মাকে আহহহহ আহহহহ কৈ চিঞৰি থাকিল। সি মাকৰ বুচৰপৰা আঙুলিকেইটা উলিয়াই চুহিলে। মাকৰ বুচখন চুহিলে। তাৰপিছত সি মাকৰ দ নাভিত জমাহোৱা পানীবোৰ খাই পেলালে। মাক যেন ঘামি গ’ল। তাৰপিছত সি মাকৰ পিয়াহ দুটা কামুৰিলে আৰু গাল মুখ কুকুৰৰ দৰে চেলেকিলে। সি মাকৰ কাণত ফুচফুচাই ক’লে— তিকুঃ আঠু কাঢ়ি দে তোৰ কতিখন চেলেকিম। মাকঃ নালাগে বাবা কতি চেলেকিব। লেতেৰা লাগিব। তিকুঃ তোৰ কতি খাই একো বেয়া নালাগিব। আজিৰপৰা মই জিভাৰে তোৰ কতি চাফা কৰি দিম। তাৰ কথা শুনি মাকে আঠু কাঢ়ি দিলে। সি মাকৰ বহল কতিখন দেখি বলীয়া হৈ গ’ল। সি মাকৰ কতিৰ ফুতাতোত আঙুলি এটা সোমাই গুৰিলৈকে ভৰাই দিলে। মাক চিঞৰি উঠিল। সি আঙুলিতো ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিল। মাজে মাজে বৰষুণে ধুই নিয়া আঙুলিতো উলিওৱাই সি চেলেকিলে। মাকে কেবল তালৈ চাই থাকিল। এইবাৰ সি মাকৰ বৰষুণ পৰি থকা কতিখন চেলেকিবলৈ ধৰিলে। মাকে চকুদুটা মুজি দিলে। সি কতিখন প্ৰায় ৫ মিনিটমান চেলেকিলে। সি যেন এনেকুৱা সোৱাদ কেতিয়াও পোৱা নাই। তাৰপিছত সি মাকৰ কতিত তাৰ তান বাৰিডাল একে হেচাতে ভৰাই দিলে। মাকে ওওওওফফফফফফ মৰিলো বুলি চিঞৰি উঠিল। সি বহুদেৰি মাকক কতি মৰাৰ পিছত বুচত বাৰিদাল ভৰাই ১৫ মিনিটমান চুদিলে। তাৰপিছত সি উঠি মাকৰ মুখত বাৰিদাল ভৰাই কেইটামান খুন্দা মাৰি ডিঙিত গৰম গৰম পানী পেলাই দি শুই পৰিল। দুয়ো অলপ সময় বৰষুনত তিতি থাকিল। অলপ পিছত মাকে ক’লে— মাকঃ বল ভিতৰলৈ। নহ’লে জ্বৰ উঠিব। তিকুঃ তোৰ কতিখন বৰ সোৱাদ। বৰ মিঠা। মাঃ হয়নে? তইযে এনেকৈ মোৰ গোতেই গা চেলেকিবি ভবাই নছিলো। তিকুঃ সদাই চেলেকিম। মাঃ কাইলৈৰপৰা মই তোৰ লগতে শুম। ব’ল এতিয়া। দুয়ো ভৰি ধুই ভিতৰলৈ গ’ল। গা মূৰ মছি দুয়ো কাপোৰ নিপিন্ধাকৈয়ে লেপৰ তলত সোমাল। সেইদিনা ৰাতি সি মাকক ৬ বাৰ কতি মাৰিলে। ৰাতিপুৱা বাপেকৰ মাত শুনি দুয়ো জাপমাৰি উঠি কাপোৰ পিন্ধি ল’লে। মাকে দেখিলে তাইৰ পেটীকোট আৰু তিকুৰ জাঙিয়াতো বোকাত লুতুৰিপুতুৰি হৈ আছে। তাই তৎক্ষণাত গৈ গিৰিয়েকে নেদেখাকৈ সেইদুটা তুলি বাথৰুমত থৈ আহিলগৈ। —সমাপ্ত— ————————————————————–

3 thoughts on “টিকু আৰু মাকৰ মৰম”

  1. বৰ ভাল লাগিল। আগলৈও এনে লেখনি পঢ়িবলৈ পাম বুলি আশা থাকিল

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!