Wife ক বুদ্ধি কৰি চুদালো – AssameseSexStory.xyz

Wife ক বুদ্ধি কৰি চুদালো

আজি মোৰ জীৱনত ঘটি থকা বাস্তৱ ঘটনা এটা প্ৰকাশ কৰিব ওলাইছো।

মোৰ বিয়া হব ৯ বছৰ হ’ল। পত্নীৰ নাম মুনু। তাই অতিকৈ শান্ত শিষ্ট স্বভাৱৰ। ঘটনাটো আজিৰ পৰা প্ৰায় ৩ বছৰৰ কথা। মই মোবাইলত এটা cockold story পঢ়িবলৈ পালো। প্ৰথমতে অলপ আচৰিত পালো। কিন্তু নোপোৱাতো পাবলৈ নোচোৱাতো চাবলৈ বাৰুকৈয়ে উৎসাহী হৈ পৰিলো। নিজ পত্নীক আনৰ হতুৱাই চোদন দিলে তাইৰ কিমান সুখ অনুভৱ হয় সেইয়া চাবলৈ দুৰ্বাৰ হেপাহে মোক বলিয়া কৰিবলৈ ললে।

পত্নীক এই কথা অৱগত কৰিবও যথেষ্ট সংকোচ কৰা হলো। তাইক নিতৌ ন ন কৌশলৰে চোদন দিয়াটো আমাৰ এক ফেশ্বন হৈ পৰিছিল। ৰাতি মোবাইলত ব্লুফ্লিম চাই চাই চোদন দিয়া কৰা কৰিলো। প্ৰথমতে তাই BF চাবলৈ সংকোচ কৰিছিল যদিও লাহে লাহে তাইৰো ভাল লগা হৈ পৰিল। এদিন কথাৰ মাজতে তাই কৈ পেলালে bf ত দেখুৱা বাৰীবোৰ কি ডাঙৰ দেখোন। মইও লাহে লাহে তাইক impress কৰিবলৈ কলো যে ডাঙৰ বাৰী বাবেটো এইবোৰে চৰম সুখ পাই চিঞৰি থাকে। তাই লগে লগে কলে মোৰ বুছত এনেকুৱা বাৰী সুমালে চাগৈ মোৰ বুছ ফালি যাব। মই কলো যে যিমানে ডাঙৰ বাৰী নহওক প্ৰথমবাৰ হয়টো অকণমান দুখ পাব পাৰা কিন্তু বুচখন হৈছে flexible যিমানেই ডাঙৰ হয় সিমানেই মজা অনুভৱ হয়। এনেদৰে মোৰ কাম সিজা যেন অনুভৱ কৰিবলৈ ললো।

মোৰ নলে গলে লগা এজন বন্ধু আছিল। তাৰ নাম শংকৰ।এদিন তাৰ মোবাইল টোত whatsapp টো নোখোলাত মোক দেখাব আহিল। মোৰ ঘৈনি মুনুৱে কাম কৰি কৰি ভাগৰি যোৱাত বাথৰুমৰ কাষতে ঘামত তিতি থকা পেন্টিটো খুলি পেলাই থৈছিল । মুনুৱে শংকৰ অহাৰ বাবে পাকঘৰত চাহ বনাবলৈ সুমালে মইও পাকঘৰত যাও বুলি শংকৰক বহিব কলো। শংকৰে পেচাব লগা বুলি কৈ বাথৰুমৰ ফালে যাবলৈ ওলাল। হঠাৎ মই দেখিলো সি বাথৰুমত সুমাবলৈ ৰৈ আছে আৰু মুনুৰ পেন্টিটোত তিব্ৰ দৃষ্টি নিক্ষেপ কৰিব ধৰিছে। মই দৰ্জাৰ আঁৰত তাৰ ৰেহ ৰূপ চাবলৈ ধৰিলো। সি লাহেকৈ মোৰ পত্নীৰ পেন্টিটো তুলি লৈ এটা জোৰকৈ শুঙিবলৈ ধৰিলে আৰু পিছত মুখৰে পেন্টিটো কামুৰি চেলেকি থাকিবলৈ ধৰিলে। বেচেৰাই পেন্টিটো হাতত লৈ বাথৰুমত দৰ্জা মাৰি সুমাই গ’ল। মোৰ বুজিবলৈ বাকী নাথাকিল।

কিবা এটা ভালো লাগিল। এনেদৰে শংকৰ্ চাহ পানী খাই মোবাইলটো লৈ গুচি গ’ল। ৰাতি যেতিয়া মুনুক চোদন দিবলৈ সাজু হলো তেতিয়া মোৰ দুষ্ট মনে cockold bf এখন play কৰি দিলো। মুনুৱে খুউব হেপাহেৰে bf খন উপভোগ কৰিব ধৰিলে। মই লাহেকৈ তাইৰ বুচখন লাৰি চোৱাত দেখিলো যে তাইৰ বুচৰে ধাৰাষাৰ পানীৰে চপচপীয়া হৈ পৰিছে। তাই মোক কলে এইজনীয়ে কেনেকৈ দুডাল বাৰীৰে চুদিব লৈছে। মই কলো বাহিৰৰ দেশত এইবোৰ চলেই, এনকৈ কৈ মই মোৰ বাৰী তাইৰ বুছত সুমাই দিলো তাই আচৰিত ভাবে কবলৈ ধৰিলে যে মোৰ বুছ আজি ফালি দিয়া, চিৰি দিয়া ইত্যাদি ইত্যাদি অকথ্য বকিবলৈ ধৰিলে। তেতিয়া তাইক চোদনৰ মাজতে তাইৰ পেন্টি শংকৰে শুঙাটো কলো। তাই মাত্ৰ মোক কলে যে শংকৰৰ ইমানেই চেক্স নে উফঃ বাস্তৱত পালে দেখোন বুছ ফালি চুদিব। মই লাহেকৈ কলো চুদিবা নেকি bf ত দেখাৰ দৰেকৈ।

মুনু- ধেৎ কি কোৱা

মই – একো নাই মই তোমাক বহুত ভাল পাওঁ জান তোমাৰ সুখৰ বাবে মই এনেকৈ কৰিব বিচাৰিছো।

মুনুৱে মোৰ কথা শুনি মোক জোৰেৰে সাৱটি ধৰিলে

মুনু– আৰু জোৰত কৰক আজি মোৰ বহুত চেক্স উঠিছে। plz মোক চুদিয়েই থাকা।

এনেদৰে আমাৰ চোদন শেষ হয়।

কেইদিনমান পিছত ঘৰৰ সকলো মানুহ ফুৰিবলৈ গ’ল এক সপ্তাহ মানৰ কাৰণে। এতিয়া ঘৰত মই আৰু মোৰ পত্নী অকলে।এদিন দুপৰীয়া মুনু আৰু মই ভাত খাই টোপনি মাৰিবলৈ ধৰিলো। সাধৰণতে মুনুৱে অলপ ভালকৈ টোপনি মাৰে দুপৰীয়া। তাইক দুপৰীয়া gas ৰ টেবলেট বুলি এটা zepiz টেবলেট খাবলৈ দিছিলো।

তাই গভীৰ নিদ্ৰাত। এটা ব্লু কালাৰৰ মেক্সী পিন্ধি শুই আছিল। পেন্টি আৰু ব্ৰা ঘৰত থাকিলে সচৰাচৰ নিপিন্ধে। মই আজি শংকৰৰ খেল চাবলৈ পুৰা ইচ্ছুক।মই শংকৰক মোৰ মোবাইলত থকা ফটো বোৰ delete হোৱা বুলি কৈ তাৰ পৰা পুনৰ লবলৈ ফোন কৰি আহিব কলো। ১০ মিনিট মান পাছত কলিং বেলটো বাজিল। মই মুনুৰ মেক্সীটো উৰু পৰ্যন্ত কোচাই দৰ্জা খুলি তাৰ মোবাইলৰ লগত মোৰ মোবাইলটো xender connect কৰি ফটো আৰু vdo বোৰ select কৰি send কৰিব দিলো।

তাক কলো মুনু শুই আছে তুমি ভিতৰতে বহি গোটেইখিনি ফটো আৰু video দিয়া মই ১৫ মিনিটৰ বাবে বজাৰৰ পৰা মাংস অকনমান লৈআহো। শংকৰ ভিতৰত সোমাল। মইও মিছাই যোৱাৰ নাটক কৰি সি ৰূমত সুমুৱাৰ ৫ মিনিট পিছত মইও সোমালো। মই পৰ্দাৰ আঁৰত সিহতক লক্ষ্য কৰিব ধৰিলো।শংকৰে মোৰ পত্নী মুনুৰ ওচৰত গৈ একথৰে তাইৰ যোনী খন চোৱাৰ প্ৰয়াস কৰি আছে। সি লাহেকৈ মাতিলে কিন্তু মুনুৰ সাৰসুৰ একো নাপায় তাৰ পেন্টৰ পৰা নিজৰ লিংগডাল উলিয়াই লৈছে। মই হতবাক হলো তাৰ লিংগ ই

ইমানেই ডাঙৰ প্ৰায় ৮ ইঞ্চি মান হব। সি লাহেকৈ মুনুৰ আঠুটো লাৰিব ধৰিলে। নাই মুনুৱে গভীৰ নিদ্ৰাতে মগ্ন। সি লাহে লাহে তাইৰ যোনীৰ ফালে হাত খন নিবলৈ ধৰিলে। লাহে লাহে সি মুনুৰ যোনীত হাতখন দি উলিয়াই আনি চেলেকিব ধৰিলে। সি নিজক নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই মুনুৰ বুছত প্ৰচণ্ড জোৰেৰে আঙুলি মাৰিব ধৰিলে। মুনুৱে হঠাতে চকু মেলি শংকৰক দেখি থতমত খাই উঠিল আৰু বিচনাত উঠি বহিল।

শংকৰ –মুনু মোক প্লিজ ভূল নুবুজিবা, তোমাৰ মেক্সী একেবাৰে ওপৰত উঠি আছিল মই ঠিক কৰিব খুজুতে নিজে নাজানাকৈয়ে কি হ’ল ধৰিবই নোৱাৰিলো।

শংকৰ –আমাৰ এখেত ক’ত?

শংকৰ-বজাৰলৈ গৈছে।

মুনু-তুমি এইটো কিয় উলিয়াইচা, ভিতৰত সুমাই থোৱা। আমাৰ এওঁ গম পালে বেয়া কথা হব।

শংকৰ- গম পালেহে বেয়া কথা হব গম নাপায় নহয়।

এনেকৈ কৈ সি মোৰ পত্নীৰ ওপৰত পৰিল। আৰু উপৰ্যুপৰি কিচ কৰিব ধৰিলে। মুনুৱে তাৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ সামন্য প্ৰয়াস কৰিছিল যদিও তাইও শান্ত হৈ পৰিল। শংকৰে স্তনৰ ফালে গুৰুত্ব নিদি ডাইৰেক্ট মুনুৰ যোনী চেলেকাত লাগিল। মুনুৱেও তাৰ মূৰত ধৰি নিজৰ বুচখনত তাৰ মূৰটো হেচা মাৰি ধৰিলে।

মই সিহঁতৰ ৰেহ ৰূপ চাই মোৰ নিজে নাজানাকৈয়ে মোৰ বাৰী ঠিয় হৈ পেন্টৰ পৰা ফাটি ওলাও ওলাও হৈছিল। মই লাহেকৈ চেন ডাল খুলি মোৰ লিংগ সঞ্চালন কৰিব ধৰিলো। ইতিমধ্যে মুনুৱে তাইৰ বুছত শংকৰৰ জীভা সঞ্চালনত থাকিব নোৱাৰি পেন্টৰ পৰা ওলাই থকা শংকৰৰ বাৰীডাল থপিয়াব ধৰিলে। সি বাৰীডাল বুছত ভৰোৱাৰ পৰিৱৰ্তে তাইৰ মুখত গুজি দিলে। মুনুৱে তাৰ বাৰীডাল এনেকৈ চুহিব ধৰিলে দেখি মই আচৰিত হলো। কিয়নো মুনুৱে বিয়া হোৱাৰ পৰা আজিলৈ মোৰ বাৰীয়ে এনেকৈ চুহি পোৱা নাই। শংকৰে নিজৰ গাৰ সমস্ত কাপোৰ খুলি মুনুকো সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি দিলে। শংকৰে একে ঠেলাতে মুনুৰ বুছত তাৰ বাৰীডাল সুমাই দিলে। মইও হিতাহিত জ্ঞান হেৰুৱাই হঠাতে সিহতৰ ওচৰত আহিলো। আহি মাত দিলো

মই – বাহ

মুনু আৰু শংকৰে থতমত খাই উঠিল। ভয়ত কম্পিত হবলৈ ধৰিলে। শংকৰে ইতিমধ্যে মুনুৰ বুচৰ পৰা বাৰীডাল বাহিৰত উলিয়াই আনিছিল।

মই— cool,, একো নাই কৰা। আজি আমি তিনিও লগলাগি গ্ৰুপ চেক্স কৰিম। এনেকৈ কৈ মই মুনুৰ ওপৰত পৰিলো। তাইৰ বুছত মোৰ বাৰীডাল ভৰাই দিলো। শংকৰে কাপোৰ পিন্ধিব খুজিছিল কিন্তু মোৰ পানী ওলাই গ’ল ইতিমধ্যে। মুনুৱে চুকুত হাত গুজি ফেকুৰি আছে।

মই – শংকৰদা তুমি মোৰ জানক চুদি দিয়া ভালকৈ। মই cockold story পঢ়ি পঢ়ি নিজক সলনি কৰিছো। মই মুনুক চৰম সুখত চাব বিচাৰো। এনেকৈ কৈ শংকৰক এক ঠেলা দি মুনুৰ গাত পেলাই দিলো। শংকৰে মোৰ ফালে নোচোৱাকৈয়ে আকৌ মুনুৰ বুছত তাৰ বাৰীডাল ঘহাই ঘহাই উঠাই লৈ সুমাই দি চুদিব ধৰিলে। মই গৈ মুনুৰ মুখত মোৰ বাৰীডাল গুজি দি চুহিব দিলো তাই চুহিব ধৰিলে।

মুনু– জান বুলি কৈছো তোমাক মোক মাফ কৰি দিয়া।

মই – ধেৎ মই আজি বহু আনন্দ পাইছো। তোমাক হেপাহ পলোৱাই চুদাব দি নিজেই আনন্দ পাইছো।

শংকৰ- ক’ত পেলাম?

মই – মুখত দিয়া

মুনুৰ মুখত ৰাজীৱে বাৰীডাল গুজি দিলে কিন্তু পানীহে গ’ল। কিবা এক আজান আশংকাত মুনুৱে নিৰ্বিকাৰ হৈ পানীবোৰ কিছু গিলিলে কিছু বাহিৰত ওলাই আহিল। মই আকৌ মুনুক দুবাৰমান চুদি পানী ভিতৰত এৰি দিলো।

2 thoughts on “Wife ক বুদ্ধি কৰি চুদালো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!