মোৰ মা আৰু মোৰ bf ৰ চুদন কাহিনী – AssameseSexStory.xyz

মোৰ মা আৰু মোৰ bf ৰ চুদন কাহিনী

মোৰ নাম পূজা,বয়স ২৩। মোৰ bf ৰ নাম জিতু,বয়স ২৮। আমাৰ সম্পৰ্ক ৭ বছৰ মান হ’ল। আমি বহুত sex কৰিলু আৰু আজিকালি ৰাতি হ’লে বহুত sexy কথাও পাতো।

এদিনাখন ৰাতি এনেকৈ sex কথা পাতি থাকোতে সি মোক sex তে ক’লে তাৰ হেনো বেলেগ ছোৱালী নাইবা মহিলাকো কতি মাৰিৱ মন আছে, ময়ো ক’লো এজনী বিচাৰি লৈ চুদিৱলে। তেনেতে সি মোক ক’লে “তুমাৰ মাক চুদিম মই,দিৱানে?” ময়ো sex তে হ’ৱ বুলি ক’লো। মোৰ মা বয়স ৫০ মান হ’ৱ। হ’লেও মা বহুত sexy. ৰাতি সদায় দেউতাৰ চুদন খোৱা শুনিছিলো,সেইবোৰ কথা আমি ৰাতি sex উঠিলে পাতিছিলো। সিদিনা ৰাতিও সি মোৰ মাক চুদা কথা ভাৱি হাত মাৰিলে আৰু মই আঙুলি মাৰিলো।

পিছদিনাখন দিনত ১০ মান বজাত সি মোক ফোন কৰি আকৌ শুধিলে মাক দিমনে বুলি। মই আকৌ দিম বুলি ক’লো, তাৰ পিছৰে পৰা আমি সুযোগ বিচাৰিৱ ধৰিলো।

এদিনাখন সি আমাৰ ঘৰত গ’ল। মই এনেই ভাড়াঘৰত থাকো সিদিনা ঘৰত আছিলো। ঘৰত দেউতা আৰু ভাইটী নাছিল। মোক নোকোৱাকৈ গৈছিল বাবে আচৰিত হৈছিলো। তাক চাহ – পানী দিলো । চাহ খাই থাকোতে তাৰ বহুত কাহ উঠিল,মায়ে আহি তাৰ মূৰত আৰু পিঠিত পিহি দিৱ ধৰিলে। সিয়ো একো নকই মজা লৈ থাকিল। কাহ উঠোতে তাৰ গাত পৰা চাহ খিনি মায়ে মচি দিৱ ধৰিলে।তাৰ বাৰী দাং খাই গ’ল আৰু মাৰ হাত খনত ধৰিলে। মায়ে অলপ সংকোচ কৰিলে। সি মাক সাৱটি ধৰি ক’লে “আপোনাৰ কথা ভাৱি সদায় হাত মাৰো আজি আপোনাক মই এৰিৱ নোৱাৰো” মা আচৰিত খাই ক’লে “কি কৰিছা,কি কৈছা তুমি” সি ক’লে ” অ মা মই আপোনাৰ বাবে আজি আহিছো” তেনেকে কৈ কাষতে থকা বিচনা খনত মাক বগৰাই লৈ মেখেলা দাঙি মূৰটো সোমাই বুচখন খাৱ ধৰিলে। মই পৰ্দাৰ ফাকেৰে চাই উুচ খন পিহি থাকিলো।

তাৰ পিছত টানি আজুৰি মাৰ কাপুৰ খুলি মাক লেংতি কৰি তাৰো কাপোৰ বোৰ খুলি পেলালে। মাৰ বুচখনত বালবোৰ ভোৱোকা দি আছিল,তাতেই তাৰ মুখ খন গুজি সোমাই দিলে।

মা-উউউউউহহহহ আআআআহহহ কি সুখ দিছাও বাবা

সি- আৰু সুখ দিম মা, মুনুক ও মই এনেকৈয়ে ৰুমত গৈ গৈ চুদি থাকো

মা- পিয়াহ কিতা ও খোৱা বাবা মোৰ

সি লগে লগে মাৰ ওপৰত উঠি পিয়াহ কিতা খাৱ ধৰিলে। ৩৮ size ৰ পিয়াহ কিতাই তাক পাগল কৰি পেলালে।

মা- উউউউউউউ আআআআআআ বাবা চুদা মোক

সি- ৰেণ্ডি, চুদিম ৰহ! মজা লৱ দি

মা- ৰেণ্ডা চুদা, তোৰ বাৰিদালত মোৰ আগৰ পৰাই লোভ আছিল।

তেনেকে কৈ মায়ে তাক উলোতাই দি তাৰ মুখত বহি দি বুচখন ঘহাৱ ধৰিলে। অলপ দেৰি পিছত তাক মাৰ মুখত বহাই লৈ বাৰি চুহিৱ ধৰিলে।

অলপ চুহা পিছত সি বিচনাত আঠু কাঢ়ি কতিখন দাঙি দিলে আৰু মায় তাৰ কতিত জিভা ভৰাই ভৰাই খালে। তাৰপিছত মায়ে কতি দাঙিলে আৰু সি খালে।

তাৰ পিছত হে চুদন আৰম্ভ। মাক বিচনাৰ পৰা নমাই আনি পিছফালেৰে তাৰ ভীমকলটো শাহুৱেকৰ বুচত ভৰাই দিলে

মা- আআআআআহহহহহ চুদ কেলা ৰেণ্ডা, জোৰ চে

সি-উউউউমমমমম ৰেণ্ডি, জীয়েৰেকো মাত একেলগে চুদিম।

মা- মাত ৰেণ্ডা চুদ আমাক একেলগে। ভৰা বাৰী, জোৰত মাৰ, জোৰচে ধাক্কা দে না, মাৰৰ বুচ ফাল

সি- মই মোৰ মাকো চুদি বুচ বহল কৰি দিও, তোক কিয় এৰিম

মা- ৰেণ্ডা চুদা, চুদদদদদদদ মোক। কতি মাৰ।

দেউতাৰে নোৱাৰে মোক। বহুত বছৰৰ মূৰত ডেকা বাৰীৰ সোৱাদ দিছ। আজিৰ পৰা সদায় চুদিৱি ও

তেনেকে কিছুসময় পিছত সি মাৰ বুচত মাল এৰিলে।তেতিয়াৰ পৰাই সি আমাৰ ঘৰত গ’লে মাক চুদি আহে। ঘৰত সুৱিধা নাপালৃ বাৰীৰ পিছ পিনে কল তলত,পুখুৰী পাৰত, জংঘলত চুদে।

পঢ়ি কেনে পালে কমেণ্ট কৰি জনাৱ।বিছাৰিলে বাৰীত কেনেকে চুদিলে গিইটো কাহিনী share কৰিম

14 thoughts on “মোৰ মা আৰু মোৰ bf ৰ চুদন কাহিনী”

  1. Ufff mjjja lagise. Bari khara hoi. Gol haat mari disu pura… Story Tu olop aru dangor hole val. Asil.. Aru next story Tu honkle dia

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!