হাইয়েৰ চেকেণ্ডেৰী ত থাকোতে GF ক চুদন - AssameseSexStory.xyz

হাইয়েৰ চেকেণ্ডেৰী ত থাকোতে GF ক চুদন

নমস্কাৰ, মোৰ নাম বিশাল, মোৰ ঘৰ নগাওঁত, আজি মই মোৰ higher Secondary ত থাকোঁতে কেনেকৈ মোৰ GF ক চুদিলো আপোনালোকক কম ,
2018 ৰ কথা, just মেট্ৰিক পাছ কৰিছোঁ, মোৰ ঘৰ গাঁওত, তেতিয়া নতুনকৈ মেট্ৰিক পাছ কৰাৰ পিছত নগাঁওৰ আগশাৰী মহাবিদল্যায় admission লৈছোঁ, মোৰ GF জনি বহুত sexy আছিল, আমি ক্লাছ 9 ৰ পৰাই চুদা চুদি ৰ কথা পাতি থাকো, কিন্তু তাইক চোদিব পৰা নাছিলোঁ,
2018 তাই তেতিয়া নতুনকৈ কলেজ যাব ধৰিলে, তাই নগাওঁ town ত নতুন কৈ ৰুম এটা ললে, ময়ো তাইৰ ৰোম ৰ ওচৰত মোৰ ৰূম এটা ললো,

ফাৰ্ষ্ট দিনা অমি নগাওঁ টাউন ত ফুৰিব গলো তাইৰ লগত , নগাওঁ girl’s কলেজ r লগত যোৱা ৰাস্তা টো আগতে সন্ধিয়া হলে ইমান মানু্হ ইমান নাথাকে, ফাৰ্ষ্ট সিদিনা তাইক প্ৰথম লিপ কিছ কৰিলোঁ, কি কম সেই দিনা কিমান ভাল লাগিছিল, তাইৰ দুদো কেইটা medium size ৰ আছিল, তাইৰ ফ্ৰক ৰ তলেদি তাইৰ বুছ খন চুই আছিলোঁ, তাই মোৰ হাতৰ স্পৰ্শ পাই তাইৰ গাঁ হিহৰি উঠিল, তাই মোৰ উঠত আৰু যুৰে যোৰে লিপ্ কিচ কৰিব ধৰিলে, সিদিনা তাইৰ বুছ ত হাত মাৰি দিলোঁ, তাই বহুত পালে

এনেকৈ কেইদিনমান যোৱা ৰ পিছত আচল দিনতো আহিল, ৰাতিপুৱা কলেজ যাবলে ৰেডি হৈ আছিলোঁ, তাই মোক ফোন কৰি কলে ঘৰত আজি কোনো নাথাকে বুলি, মই শুনি খুব ভাল পালোঁ, মই লগে লগে তাইৰ ৰোম ত গলোঁ,
গৈ পেলাই দেখিলোঁ তাই শুই আছে, মই লগে লগে গৈ তাইক kiss কৰিব ললোঁ, তাইৰ ব্ৰা আৰু কাপোৰ খুলি দিলোঁ,
তাইৰ দুদু medium size ৰ আছিল, মই বহুত খালো,
তাই – plesee বাবু, মোক চুদা না,
মই – ৰখা baby, আজি 6 বছৰ ধৰি ৰখি আছোঁ তোমাক সুদিবলে, ফাইনেলি আজি দিনতো আহিলো, তোমাক দুদু খিনি চাই চাই ক্লাছ 8 ৰ পৰা হাত মাৰি আছোঁ, তোমাৰ দুদু খাই আজি শেষ কৰি দিম
লাহে লাহে গোটেই কাপোৰ খুলি দিলোঁ তাইৰ, সিদিনা তাইৰ গাৰ এনেকুৱা এটা ঠাই নাই যত, মই চুমা নাই,
লাহে লাহে তাইৰ বোচ ৰ পিনে গলু, আহ হা কি ধুনীয়া সুগন্ধ, বুচ ত নতুনকৈ বাল গছি আছিল, মই লগে লগে তাইৰ বুচ সেলেকিবলে ধৰিলো,
তাইও মোৰ চুলিখিনি মূহাৰি দি
তাই – আৰু bitra লৈকে জিবা ৰে খোৱা, বাবু,please eat me, baby lick it and lick it


এনেকৈ sex কৰি থাকোতে এনেকৈ মাতি থাকিলে মোৰ দুগুণ uthash বাঢ়ি যায়, আপোনালোকৰ বাৰে নে জনাব comment ত
মই মোৰ গোটেই জিবা খিনিৰে তাইৰ বুচৰ ৰস খিনি খাই দিলোঁ, তাইৰ বুচ একদম গুলাবি আছিল, মই গুলাবি বুচ কেবল পৰ্ণ movie ত হে দেখিছোঁ, সিদিনা প্ৰথম বাৰৰ কাৰণে দেখি মই আৰু পাগল হৈ গৈছিলো,
তাৰ পিছত মোৰ বাৰী টো ওলাই তাইক দি দিলোঁ ,


তাই – please বাবু, সুমুৱাই দিয়া না আৰু ৰখিব নোৱাৰোঁ হৈছোঁ,


তাৰ পিছত তাই মোক বিছনাত পেলাই দিলে, আৰু মোৰ উপৰত বহিব ললে, তাই বুচ খন set কৰিলে, মই হাত দি দুডো কেইটা টিপি আছোঁ, লগে লগে যুৰকৈ বাৰী টো মাৰি দিয়াত তাইৰ বুচত মোৰ বাৰী টো আধা সোমাই গল, তাইৰ চকুপানী আহি গল, আঁৰু বুছৰ পৰা তেজ ওলাব ধৰিলে, মই তেজ দেখি ভয় খাই গলোঁ,
তাইক লগে লগে নামি আনি তাইৰ বুচ খন ছফা কৰিলোঁ, আৰু তাইক অলপ মৰম কৰিলোঁ
তাই আকৌ মান্তি হল


এতিয়া মই তাইৰ ওপৰত তাই মোৰ তলত, তাই আকৌ আগৰ বাৰৰ নিচিনা মোৰ বাৰী দাল set কৰিলে, আৰু মই এইবাৰ লাহে লাহে চোধিব start কৰিলোঁ, আৰু দুদু কেইটা কামুৰি আছিলোঁ তাইয়ো enjoy কৰিব ধৰিলে, লাহে লাহে তাই মোৰ তপিনাত হাত দি আৰু জুৰে যুঁৰে মাৰিব লৈ কৈ আছিল, মইও লাহে লাহে speed টো বহালো, তাইৰ মাল ওলাই তাইৰ সৰু সৰু বাল মাজেদি বৈ আহিছে, কি যে অপূৰ্ব দৃশ্য আছিল,


মোৰ তেতিয়া লৈকে হোৱা নাছিল, লগে লগে মনত পৰিল পুকৰ মৰা ৰ কথা, মৈ লগে লগে তাইক উল্টাই lolu, আৰু মোৰ বাৰী টো পুকৰ টোত set কৰিলোঁ, পোকৰ টো বহুত টান আছিল,


প্ৰথম সুমুৱা নাছিল ওচৰতে থকা তাই মাই use Kora, vesline টো লৈ আনি মোৰ বাৰী আগত আৰু তাইৰ pukrat লগাই এটা যুৰেকে ঠেলা মাৰিলো, আৰম চে সোমাই গল,


পিছ পিনৰ পৰা এক হাত দি তাই ৰ পুকৰ টো ধৰি আছোঁ আৰু আনটো হাতেৰে তাইৰ চুলি কোচা,
অলপ time t পিছত তইও লগ দিব ধৰিলে, তাইয়ো আগ পিছ কৰি লগ দিব ধৰিলে, 25 মিন ত পিছত তাইৰ pukrat মোৰ মাল খিনি এৰি দিলোঁ,
এনেকৈ অলপ time মোৰ বাৰী ডাল তাইৰ pukrat সোমাই থাকিল,

  • অলপ time পিছত মোৰ তাইৰ ডুদু চুদিব মন গল,
    মই মোৰ তাইৰ দুদু কেউটা ৰ মাজত থইয়ো মোৰ বাৰী দালেদি সুদিলো,
    তাইৰ দুদু কেইটা ময়ে sudi sudi ডাঙৰ কৰিলো,
    কেনেকুৱা পালে জনাব, ভাল পালে আৰু লিখিম মই কেনেকৈ তাইক নগাওঁ ৰ মাৰৱাৰ পাৰ্ক ত চোদিলোঁ
    You can reach me baniabhaskar356@gmail.com
    যদি কাৰোবাক যৌন সুখ লাগে ছোৱালী বা বোৱাৰী ৰ আপুনি কণ্টেক কৰিব পাৰে
    Everything will be private

9 thoughts on “হাইয়েৰ চেকেণ্ডেৰী ত থাকোতে GF ক চুদন”

Leave a Comment

error: Content is protected !!