GF ঠগাই তাইৰ বান্ধৱীক চুদিলো- part 1 - AssameseSexStory.xyz

GF ঠগাই তাইৰ বান্ধৱীক চুদিলো- part 1

নমস্কাৰ বন্ধু বান্ধৱী সকল,আজি মোৰ যৌন সম্ভোগ ৰ এটি ধুনীয়া কাহিনী কব ওলাইছো,কাহিনী তো অধিক যৌনতা ৰ সোৱাদ পাৱ| আজিৰ পৰা পাছ বছৰ মান আগৰ, মোৰ বয়স তেতিয়া 25 মান হৱ| মই দেখাত hansome হয়, মোৰ শৰীৰ টো gym figure আছিল,ছোৱালী পাগল কৰিৱ পাৰা এটি figure.
মোৰ এজনী ধুনীয়া GF আছিল ,নাম মিতালী,তাই বহুত sexy আছিল |দেখিলে চুদু চুদু লাগি যায়,মই বহুত চুদিলু তাইক,কিন্তু আজিৰ কাহিনী তো তাইৰ বান্ধৱী ৰুপা ৰ লগত হোৱা মোৰ যৌন লীলা | মিতালী য়ে মোক বহুত ভাল পাইছিল আৰু বিশ্ৱাস কৰিছিল|


মই কৰ্ম বাবে বেছিভাগ বাহিৰত থাকো| মাহ দুমাহত ঘৰত আহো| এবাৰ ঘৰত আহোতে মিতালী য়ে মোক কলে সিহতৰ গাওত big cultural function হৱ,জুবিন দা ,প্রিয়াংকা বা আহিবো| মোক ও মাতিলে,মোৰ ভাল লাগিল ,তাইক সুবিধা পালে চুদিম| সিহতৰ ঘৰত মোক জানে মই মিতালী ক ভালপাও বুলি,কেতিয়াবা সুবিধা পালে ঘৰত. গৈ মনে মনে চুদি থৈ আহো| কথামতে function দিনা খন গধুলি গৈ ওলালো,মিতালী য়ে মোক বহিৱ দিলে,মাক দেউতাক ও মাত দিলে| চাহ খায় আমি function চাৱ সাজু হলো,মিতালী য়ে কলে তাইৰ বান্ধৱী এজনী আহিৱো ,একেলগে যাৱো,মোৰ ওলপ মন তো বেয়া লাগিল ,একেলগে চোৱা সুৱিধা তো নাপাম,মিতালী য়ে বেয়া পোৱা বুলি গমপায় মোক সান্তনা দিলে,জান একো নহয় দিয়া ঘৰত আহি chance দিম,মোক মন তো অলপ ভাল লাগিল| তেনেতে তাইৰ বান্ধবী জনী আহিল,দেখিলো সেইজনী ৰুপা ,তাইক দুবছৰ মান আগত দেখিছিলো,আমাৰ কেতিয়া কথা হোৱা নাছিল,just hi hello হৈছিল,আজিও hi বুলিয়ে মাত দিলো,বেলেগ একো নাছিল আৰ| কিন্তু দুবছৰ আগত দেখা ৰুপা জনী আজি নাছিল,আকাশ পাতাল difference.তাই আগত কৈ বহুত ধুনীয়া হৈছে দেখুন,ৰুপা শৰীৰ টো মই মনে মনে ভালকৈ চালো ,তাই বহুত আকৰ্ষনীয়,লোভনীয়,কামুক আছিল|পেন্ট ৰ ভিতৰতে মোৰ লিংগ দাল তনতনীয়া হৈ পৰিল,কোনোৱা ই দেখিৱ বুলি মই নিযকে সংযত কৰি ৰাখিলো . তাৰপিচত আমি function চাব ওলালো,তাত গৈ দেখিলো জুবিন দাৰ গান চলি আছে| বহুত ভিৰ ,বহিবলৈ চকী নাই,ঠিয় হবলৈ ও ভালকৈ যেগা নাই| তথাপিও আমি তেনেকৈ গান চোৱাত লাগিলো| অলপ সময় পিছত মিতালী য়ে চকী এখন পোৱাত বহিলে,এতিয়া ৰুপা আৰু মই ঠিয় হৈ ৰলো| এনেকৈ আমি গান চাই থাকিলো,ৰুপা মোৰ আগত আছিল,হঠাত মোৰ চকু ৰুপা ৰ শৰীৰ ত গ’ল ,তাইৰ পিচৰ পৰা চালো,তাইৰ লোভনীয় বহল তপিনা খনে মোক আমনি কৰিৱ ধৰিলে,মোৰ কামুক ভাৱ জাগি উঠিল,তাই পিন্ধি থকা silky kurti তো তপিনাত লিপিত খাই ধৰিছিল,legins ত ফেৰা আৰু তপিনা shape তো ভালকৈ ধৰিব পৰা গৈছিল,বাৰ বাৰ মোৰ চকু তপিনা খনত যাবলৈ ধৰিলে,মোৰ বাৰী দাল দাং খাৱ ধৰিলে| সকলোয়ে গান চোৱাত busy আছিল আৰু ভিৰ ও বেছি আছিল,তাৰে সুযোগ লৈ মই অলপ ওচৰ চাপি ৰুপা ৰ তপিনা ত মোৰ বাৰী দাল লগায় দিলো,

Next part lagile comment koribo.

3 thoughts on “GF ঠগাই তাইৰ বান্ধৱীক চুদিলো- part 1”

Leave a Comment

error: Content is protected !!