গীৰলফ্ৰেইণ্ডক hotelত নি চুদিলো – AssameseSexStory.xyz

গীৰলফ্ৰেইণ্ডক hotelত নি চুদিলো

বন্ধুসকল, মোৰ নাম সাগৰ।মোৰ ঘৰ নগাঁৱত। মই আজি  মোৰ জীৱনৰ এটা সঁচা ঘটনা কবলৈ উলাইছো।
প্ৰতিদিনে ফেচবুকত থাকি বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত কথা পাতি থাকো।এদিন ফেচবুকত বন্ধু এজনৰ ফ্ৰেণ্ড লিষ্ট চেক কৰি থাকোঁতে হঠাৎ এজনী ছোৱালীৰ প্ৰফাইল দেখা পালো।তাইক বৰ আকৰ্ষণ বুলি বিবেচনা কৰিলোঁ।সেয়েহে তাইক ফ্ৰেণ্ড ৰিকুৱেষ্ট পঠালোঁ আৰু…

ৰৈ থাকিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।আঠ দিনৰ পিছত তাইৰ পৰা এটা নোটিফিকেচন আহিল যে অনুৰোধটো গ্ৰহণ কৰা হৈছে।মই বহুত সুখী হ’লোঁ।মই তাইৰ লগত কথা পাতিবলৈ ধৰিলোঁ।এমাহ ধৰি মই আৰু সেই ছোৱালীজনীয়ে ফেচবুকত কথা পাতিলোঁ।তাৰ পিছত এটা এদিন মই ছোৱালীজনীক সুধিলোঁ তাইৰ মোবাইল নম্বৰৰ বাবে।তাই মোবাইল নম্বৰটো মোক দিলে।মইও প্ৰতিশ্ৰুতি দিলোঁ যে মই বেলেগক নিদিওঁ।


এতিয়া দুয়োজনে ফোনত কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ।এইদৰে কথা পাতি থাকোঁতে দিন, সপ্তাহ আৰু মাহবোৰ কেনেকৈ পাৰ হৈ গ’ল, মই একো গম পোৱা নাছিলো। আমি দুয়ো কথা পাতি থাকোঁতে ইজনে সিজনক ভাল পাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।মই তাইৰ প্ৰেমত পৰিছিলো।আমি গোটেই দিন ৰাতি ফোনত একেলগে থাকিলোঁ।আমাৰ মাজৰ প্ৰেম ইমানেই গভীৰ হৈ পৰিছিল যে আমি জীৱন-মৃত্যুৰ কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।আমাৰ ঘৰবোৰ ইটোৱে সিটোৰ পৰা বহুত দূৰৈত আছিল, প্ৰায় এশ কিলোমিটাৰ।


চাৰি বছৰ ধৰি চলি থকা আমাৰ সম্পৰ্কত মই তাইক মাত্ৰ দুবাৰহে লগ পাইছিলোঁ।তাইৰ লগত যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰাৰ চিন্তাটোও মোৰ মনলৈ আহিল, কিন্তু তেনে কোনো সুযোগ মোৰ বাটত নাহিল, সেয়ে কেতিয়াবা ফোনত তাইৰ লগত যৌন সম্পৰ্কৰ কথা পাতিছিলোঁ।কেতিয়াবা তাইৰ নগ্ন ফটো এখন বা দুখন খুজিছিলোঁআৰু তাইও দিলে।
ইয়াৰ কাৰণে আমি দুয়ো বহুত সুখী হৈছিলো।পৰিয়ালৰ পাৰ্থক্যৰ বাবে আমি বিয়া পাতিব পৰা নাছিলো যদিও আমিও পৃথকে পৃথকে থাকিব পৰা নাছিলো।এই সকলোবোৰ ভাবি এদিন আমি দুয়ো ঘৰৰ পৰা পলাই আহিছিলো।বিয়া হোৱাৰ চিন্তাত। আগতে আমি দুয়ো তিনিবাৰ লগ হৈছিলো।সেই তিনিখন মিটিংত মই তাইক চুমা খাইছিলো আৰু জীৱনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে এজনী ছোৱালীৰ বুচ চুইছিলো।


প্ৰথমবাৰৰ বাবে তাইৰ স্তন দুটা চুই থাকোঁতে আপোনালোকক সঁচা কথা কৈছোঁ যে প্ৰথমবাৰৰ বাবে তাইৰ স্তন দুটা স্পৰ্শ কৰাৰ সময়ত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট যেন লাগিছিল।সেই সময়ত মই তাইক একো কোৱা নাছিলো কিন্তু ঘৰলৈ উভতি আহোঁতে মই তাইক ফোনত সুধিলোঁ কেনে লাগিল?


তাইও ক’বলৈ ধৰিলে – বৰ ভাল লাগিল৷একেদৰে আমি দুয়োজনে ফোনত কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ যৌন সম্পৰ্কীয় মজাৰ কথা।আগলৈ…

নগাঁও ৰ কোনোবা ছোৱালী বোৱাৰীয়ে যদি চুদন সুখ লব বিচাৰে তেন্তে মোক email কৰিব পাৰে bikisaikia027@gmail.com

1 thought on “গীৰলফ্ৰেইণ্ডক hotelত নি চুদিলো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!