বাৰ লগত প্ৰথমবাৰ – AssameseSexStory.xyz

বাৰ লগত প্ৰথমবাৰ

তেতিয়া মই মাত্ৰ ১৮ বছৰ সম্পূৰ্ণ কৰিছো আৰু হাইস্কুলৰ ছিনিয়ৰ ইয়েৰত পঢ়িছো আৰু মোৰ ষ্টেপ ভাইটিও চিনিয়ৰ। তেওঁ এজন স্বেচ্ছাসেৱী Firefighter আৰু একপ্ৰকাৰ বাফ। শেহতীয়াকৈ মই তেওঁৰ কথা ভাবি আছো আৰু শুই উঠাৰ আগতে তেওঁ মোক জ্বলি থকা অট্টালিকা বা তেনেকুৱা কিবা এটাৰ পৰা ৰক্ষা কৰাৰ দৃশ্যপট এটা ৰচনা কৰি লওঁ৷ যেতিয়া মই তেওঁৰ ওচৰত থাকোঁ তেতিয়া মই একপ্ৰকাৰ উদ্বিগ্ন হৈ পৰো কিন্তু তেওঁ যেন লক্ষ্য নকৰে। মা আৰু দেউতাই সদায় বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ওলাই থাকে আৰু পাৰ্টি কৰে, গতিকে মোৰ ষ্টেপ ভাইটি আৰু মই সদায় ঘৰত অকলে থাকোঁ। এদিন ৰাতি মই গিদাখন চুই আছিলো আৰু ভাবি আছিলো সি মোক চুদিব। তাৰ পিছত দুৱাৰখন খোলাৰ শব্দ শুনি মই সঁচাকৈয়ে বেগেৰে কভাৰবোৰ মোৰ ওপৰেৰে টানি লওঁ, ভাগ্য ভাল যে মোৰ এটা চাৰ্ট পিন্ধি আছিল ষ্টিল।তেওঁ সুধিলে ৰাতি খোৱা বোৱা কি লাগে আৰু মই মাত্ৰ কলো পিজ্জা। মই ভাবিলোঁ যে তেওঁ মোক উলংগ দেখিছে নেকি, আটাইতকৈ ডাঙৰ কথাটো হ’ল মোক আঙুলি মাৰা কৰা দেখিছে নেকি? মই পেণ্টীটো পিন্ধি তললৈ নামি আহিলোঁ । তেওঁ বক্সাৰ পিন্ধি আছিল৷ আমি চোফাখনত বহি পিজ্জাৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিলো, মোৰ মনটো ডাৱৰীয়া হৈ পৰিছিল যে তেওঁ মোক আঙুলি মাৰা দেখিছে। অভেনত টাইমাৰটো বাজি উঠে আৰু ভাইটিয়ে উঠি যায়। মই তেওঁৰ বক্সাৰৰ সন্মুখৰ অংশটো ইফালে সিফালে উঠা-নমা কৰা দেখিবলৈ পালোঁ যাতে মই ক’ব পাৰো যে তেওঁৰ ইৰেকচন হৈছে। মই থিয় হওঁতে তেওঁ মোক ওপৰলৈ তললৈ চাইছিল। আমি দুয়ো প্লেট লৈ চোফাখনলৈ উভতি যাওঁ। টেনচনটো ভাঙি গ’ল যেতিয়া তেওঁ হঠাতে মোৰ প্ৰেমিক আছে নেকি বুলি সুধিলে আৰু মই মূৰটো জোকাৰিলোঁ নাই । তাৰ পিছত আমি খাই শেষ নোহোৱালৈকে আৰু একো কোৱা পতা নহ’ল । আমি টিভিটোৰ প্ৰতিও গুৰুত্ব নিদিয়াৰ বাবে মই তেওঁৰ বাহুত মূৰটো থৈ দিলোঁ৷ সি ফুচফুচাই ক’লে “ইউ লুক ফাকিং চেক্সি”। তেওঁ কোৱা কথাত মই আচৰিত হৈ পৰিলোঁ। মই উত্তৰ দিলোঁ “মই ভাবো তুমি গৰম”। তাৰ পিছত মোৰ উৰুত হাত এখন থৈ মোক সঁচাকৈয়ে তিয়াই পেলালে। আমি অলপ সময়ৰ বাবে মেড আউট কৰিলোঁ তাৰ পিছত মই তেওঁৰ কোলাত বহিলোঁ আৰু তেওঁ মোক তুলি লৈ নিজৰ কোঠালৈ লৈ গ’ল আৰু মোক নিজৰ বিচনাত শুৱাই দিলে। মোৰ বুকুখন উন্মুক্ত কৰি মোৰ চাৰ্টটো খুলি দিলে আৰু বক্সাৰৰ মাজেৰে মোৰ পেণ্টীৰ ওপৰত নিজৰ নুনুটো পিহিলে। মোৰ শৰীৰৰ প্ৰতিটো ইঞ্চি সি হাতেৰে অন্বেষণ কৰে। মই এইটো ভাল পাইছো আৰু মই আনন্দত মূৰটো পিছলৈ পেলাই দিওঁ৷ মই মোৰ মূৰটো তাৰ ওচৰলৈ আনি ফুচফুচাই ক’লোঁ “fuck me hard, please… I want it”। এই কথাত সি উত্তেজিত হৈ মোৰ পেণ্টীটো খুলি মোৰ ভিতৰলৈ সোমাই যায় আৰু মোক চুদিবলৈ আৰম্ভ কৰে। মই বিষত চকু টিপিয়াবলৈ আৰম্ভ কৰো তাৰ পিছত সি মোৰ ডিঙি চেলেকিবলৈ আৰম্ভ কৰে। বিষটো সুখলৈ পৰিণত হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে। অৱশেষত সি তাৰ নুনুটো উলিয়াই আনে আৰু সি মোৰ পেটত উঠি আহে। তাৰ পিছত সি মোৰ কাষত শুই থাকে, সকলো টেনচন ভাঙি গৈছে আৰু আমি ইজনে সিজনক আলিংগন কৰি লওঁ।

আমি মানি লওঁ যে আমি যেতিয়াই ইচ্ছা তেতিয়াই চুদিব পাৰো। আশাকৰোঁ মা আৰু দেউতাই কেতিয়াও গম নাপাব মোৰ দুজনমান বয়ফ্ৰেণ্ড আছে আৰু মাত্ৰ ১ জনেই মোক চুদিছে আৰু মোৰ ষ্টেপ ভাইটিয়ে য’ত চুদিছিল তাৰ ওচৰত তেওঁ ক’তো অনুভৱ কৰা নাছিল।

4 thoughts on “বাৰ লগত প্ৰথমবাৰ”

Leave a Comment

error: Content is protected !!