মামণি আৰু মোৰ lesbean কাহিনী – AssameseSexStory.xyz

মামণি আৰু মোৰ lesbean কাহিনী

Hi freands. মোৰ নাম বৰষা শইকীয়া। আজি মই মোৰ আৰু মোৰ ভাৰাঘৰৰ মালিকণিৰ মাজৰ সম্পৰ্ক ৰ কথা কবলৈ উলাইছো।মই এজনী lesbean ছোৱালী।মোৰ বয়াখ ২৫ বছৰ।মই কৰ্ম সূত্ৰে নাৰ্চ ৰ কাম কৰোঁ।সেইবাবে গুৱাহাটীৰ ওচৰৰ এঘৰ মানুহৰ তাত ভাৰা ত থাকো।ঘৰৰ মালিকনিৰ নাম মামণি কলিতা।বয়খ ৪২ মান হব।তাইৰ husband ধুকুৱা ৪ বছৰ মান হল।তাইৰ দুজনী ছোৱালী।এজনী হাইাৰ চেকেণ্ডেৰী ফাৰ্ষ্ট ইয়াৰ ত পঢ়ে আৰু সৰু জনি ক্লাছ ছেভেন ত পঢ়ি আছে।মই সদাই lesbean domination video বিলাক চাই বৰ ভাল পাওঁ।বিশেষকৈ যেতিয়া এজনী ছোৱালী এ বেলেগ এজনী ছোৱালীৰ ভৰি তলুৱা চেলেকি থাকিলে আৰু তাইৰ মুখে চুখে ঠো পেলাই দি হাঁহি থকা video বিলাক চাই মই নিজকে ভৰি ছেলেকি থকা ছোৱালী জনি ঠাইত নিজকে কল্পনা কৰি যোনী ত আঙুলি মাৰি মাৰি নিজকে শান্ত কৰোঁ ।

এতিয়া কাহিনীৰ মাজলৈ আহো।মামনিক মই বাইদেউ বুলি মতো।মামণি ৰ গাৰ ৰং অলপ মতীয়া বৰণৰ।গাৰ চাল বিলাক বয়াস হোৱাৰ বাবে অলপ ডাঠ।হাত ভৰি বিলাক শকত শকত।পিন্ধনত কেৱল মেখেলা চাদৰ আৰু ঘৰত শ্লিভলেশ maxi পিন্ধে।বুকুৰ গাখীৰ দুটা ডাঙৰ আৰু তললৈ উলমি যোৱা।চৰ্বি বাঢ়ি পেটটো অকণমান উলমি যোৱা।শকত কাখলতি ৰ তলত বহুদিন ধৰি ছেভ নকৰা কলা নোম আছে।মামণি ক মোৰ লাহে লাহে ভাল লগিবলৈ ধৰিলে।

আজি কালি ভৰি চেলেকা ৰ video চালে মোৰ মামণি শকত শকত pedicure নকৰা ভৰি কেইতালৈ মনত পৰে আৰু সপোন তে তাইৰ ভৰিৰ তলুৱা কেইখন চেলেকী থাকো।এদিন ৰাতি পোৱা পিংকী আৰু প্ৰিয়া স্কুল যোৱা ৰ পিছত মামণি য়ে গা ধুই কিবা কাম থকাৰ বাবে কৰবালৈ ওলাই গল।মই গা ধুবলৈ বাথ ৰোম লৈ গলো।গৈ দেখিলোঁ ৰাতি মামণি এ পিন্ধি থকা maxi tu আৰু peticote টো নুধুয়াকৈ বাথ ৰোম ৰ ৰছী দালত উলমি আছে।হঠাতে মোৰ দেহত এটা হিহৰণ এটা বৈ গল।কব নোৱাৰাকৈ মুখ খন maxi টোৰ ওচৰলৈ লৈ গলোঁ।শুকান ঘামৰ গোন্ধ এটা মোৰ নাকত লাগিল।কব নোৱাৰাকৈ তেনেকৈ এ তাইৰ maxi ৰ কাখলতী ৰ তলত লাগি থকা অংশটো গোন্ধ লৈ থকিলো।তাৰ পিছত তাইৰ peticote টো নাকত হেচি ধৰিলো।ঘাম ৰ লগতে পেচাব ৰ মিশ্ৰিত গোন্ধ এটা মোৰ নকেদি সোমাই হৃদয় লৈ সোমাই গল।গোন্ধ লৈ থাকোঁতে বাও হাত খন নিজে নিজে তললৈ গৈ panty ৰ ওপৰতে যোনী খন মোহাৰি বলৈ ধৰিলোঁ।

মোৰ মুখেদি উহঁ আহ্ শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে।তাৰ পিছত মই নজেই তাইৰ লেতেৰা peticote টো মোৰ মুখৰ ভিতৰত ভৰাই ললু যাতে মুখেদী শব্দ ওলাই নাযায়।বাথ ৰোম ৰ পকাতে বহি লৈ panty টো তললৈ নমাই আঙুলি মাৰিবলৈ ধৰিলু।স্থান কাল পাত্ৰ সকলো পাহৰি গলু। হঠাতে এটা মাত শুনি মই চক খাই উঠিলো।দেখিলোঁ মামণি এ বাথ ৰোম ৰ দৰ্যাৰ মুখত ৰৈ একেথৰে চাই আছে। খপ জপকৈ মুখৰ পৰা peticote টো উলিয়াই পেলালো আৰু নাকৰ ওচৰত থকা maxi টো অতৰাই ভয়তে কপিবলৈ ধৰীলো।তাইৰ মুখলৈ চাব নোৱাৰি তললৈ মোৰ কৰি বহি থাকিলু।তাই ভিতৰলৈ সোমাই আহিলে।আৰু কঠোৰ মতেৰে কলে।কি কৰি আছা?মই মুখুৰে একো মতিব নোৱাৰি তেনেকৈ এ বহি থাকিলো।তাই এইবাৰ মোৰ চুলি কুচত ধৰি জোঁকাৰি দি আকৌ কলে।কি এইবোৰ?নকওঁ কিয়?এইবাৰ মই হুক শুকাই কান্দি তাইৰ ভৰি দুটাত ধৰি মুখ খন ভৰি দুটাত গুজি দিলোঁ।তাই এইবাৰ ভৰি জুকাৰ মাৰি আঁতৰাই নিলে আৰু তাৰ পৰা ওলাই গল।

যাওঁতে কৈ গল।সোনকালে কাপোৰ পিন্ধি ৰমলৈ আহা,।মই তেতিয়ালৈকে কি কৰোঁ কি নকৰোঁ একো ভাবি বৈ পৰা নাছিলোঁ।ভাবিলো আজি শৈতু মোক ৰোমৰ পৰা খেদি দিব।যদি মামণি এ কথাবোৰ সকলোকে কৈ দিয়া তেতিয়া কি হব?সেইবিলাক কথা ভাবি ভাবি মই মামনিৰ ওচৰ পালোগৈ।মামণি এ বিছনা খনত বহি কাপোৰ জাপি আছিল।মই গৈ মামণি ৰ সন্মুখত আঠু কাঢ়ি বহি পৰিলোঁ।মামণি এ মূলৈ চাই কলে।চোৱা তোমাক মই যি হুধিম সকলো সঁচা কথা কবা।নহলে মই তোমাক পুলিচ অত দি দিম ।মই তললৈ মোৰ কৰি কলো , উম।মামণি এ সুধিলে,কোৱা বাথ ৰুমত মোৰ লেতেৰা কাপোৰ খিনি কিয় হুঙী আছিলআ?মই একো নকৈ কান্দি দিলোঁ।মই কন্দা দেখি মামণি এ এইবাৰ লাহেকৈ কলে।লাজ কৰিব নালাগে।কোৱা।কাপোৰ বিলাকৰ গোন্ধ টো ভাল লাগিছিল নেকি? হি হিি হীি।কথাটো হুধি মামণি এ হাঁহি পেলালে।মামনি ৰ হাঁহি শুনি মই অলপ সাহস পাই কলোঁ; উম্ ভাল লাগিছিল।কথাষাৰ কৈ মামনি ৰ মুখলৈ চালো।তাইৰ মুখত এটা গৌৰবৰ এটা হাঁহি বিৰিঙি আছিল।

তুমি কি সকলোৰে লেতেৰা কাপোৰ গুন্ধা নেকি? মই তাইৰ মুখলৈ চাই কলু, উহু কেৱল তোমাৰ হে ভাল লগে। হি: হি: হি: হয় নেকি? তাই এইবাৰ খিল খীলা ই হাঁহি কলে।তুমি এজনী ছোৱালী হৈ বেলেগ এজনী বোৱাৰী মাইকীৰ লেতেৰা মূত লগা peticote চেলেকিলা তোমাৰ অলপো লাজ নাই লগা নে?মই একো নকৈ তললৈ মোৰ কৰি থাকিলো।তাই আকৌ সুধিলে?তুমি lesbean ন?মই ওম বুলি কলো।তাই কলে lesbean বিলাকে কি কৰে নো?মই কলো সকলো ভাল পোৱাই একেই ।lesbean বিলাকে যেনিবা ছোৱালী এ ছোৱালী ক ভাল পাই?জানো সেইটো।

মই হুধিছো যে সিহঁতে sex কেনেকৈ কৰে?মই কলো যে এজনী এ সিজনিক আঙুলি মাৰি দি এ আৰু ইজনিয়ে হিজনিৰ গিদা খন চেলেকে।মোৰ কথা শুনি মামণি এ মুখ খন ঘিনত বেঁকা কৰি কলে,চি:চি: ইমান লেতেৰি নে? গীদা ও কোনোবাই ছেলেকে নে?মই অলপ সাহস কৰি কলো, কিয় তোমাৰ মানুহ জনে তোমাৰ গিডা ছেলেকী দিয়া নাছিল নেকি?মামণি এ কলে আমি সেইবোৰ লেতেৰা কাম কৰা নাছিলোঁ।মানুহৰ নিচিনাকৈ sex কৰিছিলোঁ।কুকুৰৰ নিচিনাকৈ চেলেকা চেলেকি কৰা নাছিলোঁ।মই একো নকলো।অলপ মনে মনে থকাৰ পিছত তাই কলে তুমি মোক ভাল পোৱা নেকি? মই ওম বুলি কলো।

তই মোক কি লেটেৰি lesbean বুলি ভাবিছ নেকি? মই লাহেকৈ কলো। নহয় বাইদেউ,মই আপোনাৰ পৰা একো ভালপোৱা বিচৰা নাই।মই মাত্ৰ তোমাক সুখী কৰিয়েই সুখী হম।তাই হাঁহি হাঁহি কলে ,হৈ নেকি? কি কি সুখ দীবি।মই কলে,মই তোমাৰ কাপোৰ ধুই দিম,বাচন ধুই দিম ,তুমি যি কোৱা তাকে কৰি দিম।তাই এইবাৰ হাঁহি ৰখাব নোৱাৰি জোৰকৈ হাঁহি হাঁহি কলে তাৰ মনে তই মোৰ চাকৰণি হৈ thakibi?মই কলো, মই গোটেই জীৱনটো তোমাৰ মেখেলা তলিয়া চাকৰণী হৈ থাকিম।

1 thought on “মামণি আৰু মোৰ lesbean কাহিনী”

Leave a Comment

error: Content is protected !!