দেহৰ খজুৱতি মাৰিলো – AssameseSexStory.xyz

দেহৰ খজুৱতি মাৰিলো

মোৰ নাম নমী। সৰুৰে পৰাই চেক্সৰ প্ৰতি ইমান জ্ঞান নাছিল যদিও লাহে লাহে বয়ফ্ৰেণ্ডৰ লগত থাকি থাকি বহুত খিনি জনা হলো। লাহে লাহে ইণ্টাৰনেটত বিভিন্ন নীলাছবি, আৰু চেক্স স্তৰী পঢ়ি মোৰ যৌন বাসনা বহুত বাঢ়ি গৈছিল। বয়ফ্ৰেণ্ডৰ লগত চেক্স কৰা নাছিলোঁ যদিও বাকী সকলো কৰিলোঁ। বিশেষকৈ মতা মানুহৰ চুচুৰ গোন্ধটোয়ে ইমান যে মতলীয়া কৰিব পাৰে জনা নাছিলোঁ আগত। সুবিধা পালেই বয়ফ্ৰেণ্ডৰ বাৰিডাল ঠিকছে চুপিছিলোঁ। এইবোৰ বহুত দিন হল। বয়ফ্ৰেণ্ডক লগ নোপোৱা বহুত দিন হল  বিয়াও হল আৰু মোৰ দেহৰ জুই দিনক দিনে বাঢ়ি আহিল। মোৰ মতাই মোক সুখী কৰিব নোৱাৰে। গতিকে মোৰ বেলেগ মতা মানুহৰ চুচুৰ গোন্ধ লব মন গৈ থকা হল। ওচৰৰ স্কুল এখনত পঢ়াও। তাতেই আব্দুল ছাৰক লগ পোৱা। মোতকৈ 6 বছৰ মান ডাঙৰ হব আৰু ক্ষীণ মীন। প্ৰথমতে তেওঁ খুব দবোল মিনিং কথা কৈছিল যদিও লাহে লাহে তেওঁৰ কথা সলনি হৈ আহিল। স্কুলত কাষেৰে পাৰ হলেও তেওঁ লুভীয়া দৃষ্টিৰে মোৰ দুদু কেটা চাই থাকে। দেখোঁ পেন্টটো তেওঁৰ বাৰিডাল থিয় হৈ যায়। মোৰ শৰীৰ কেতিয়াবা ৰোমাঞ্চিত হৈ উঠে। কেতিয়াবা পিঠিত চুইও দিয়ে। এবাৰ স্কুলৰ পৰা পিকনিক খাব যাওঁতে তেওঁ ঠিকছে মদ খাই মোক কৈছিল মোক দেখিলেই হেনো তেওঁৰ কিবা কিবি হৈ যায়। মোৰ ওঁঠ কেটা দেখিলে কামুৰি ধৰিব মন যায় বোলে। তেতিয়াৰ পৰা মই বুজি পালোঁ তেওঁৰ চকু মোৰ দেহৰ ওপৰত। তেওঁ বিয়া পাতিছে ইতিমধ্যে গতিকে তাৰ পাছতো মোৰ ওপৰত ইমান চকু দিয়ে ভাবিয়েই আচৰিত লাগে মোৰ। প্ৰথমে মই তেওঁৰ কথাত গুৰুত্ব দিয়া নাছিলোঁ যদিও লাহে লাহে মোৰ দেহৰ ভোক বাঢ়ি আহিল। তাতে বহুত দিন যৌনতাৰ একো কাম নাই কৰা বাবে চুচুৰ খজটি চৰম সীমা পাইছিল। লাহে লাহে ছাৰৰ লোলোপ দৃষ্টি মোৰ ভাল লগা হল। চাৰে মোৰ দুদু যি চাৱনিৰে চাই মই গম পালোঁ তেওঁৰ কিমান বেছি চেক্স হব। এদিন মই স্কুলৰ তেওঁৰ লগত ফটো উঠোতে জানিবুজি মোৰ দুদু এটা তেওঁৰ গাত জোৰে ঘঁহাই দিলোঁ। কিয় নাজানো মোৰ গাটো কিবা শিৰসিৰাই গল। তাৰ পাছৰ পৰা মই ছাৰক দেখুৱাবলৈ নিজৰ দুদু তাইট কৰি থকা কাপোৰ পিন্ধি যোৱা হলো। আৰু ছাৰক চাই কিবা কিবি হাঁহি দিয়া হলো। এদিন চাৰে ফটো উঠি থাকোতে হঠাৎ কৈ দিলে, তোমাৰ গাৰ গোন্ধটো ইমান ধুনীয়া। মই লাজ পালোঁ যদিও মনে মনে থাকিলোঁ। ঘৰ আহি ছাৰক মেছেজ কৰিলোঁ ছাৰ আজি কিয় তেনেকে কলে সঁচা কওঁক। চাৰে তেতিয়া কলে তুমি বেয়া পালেও সঁচা কম, তোমাক বহুত চেক্সি লাগে। মই একো সুধিলোঁ কিয় তেনেকুৱা লাগে নু? চাৰে কলে, তোমাৰ বুকুখনৰ কাৰণে আৰু তোমাৰ শৰীৰৰ গোন্ধটো। আকৌ চাৰে লগতে কলে তোমাৰ দুদু দুটাৰ মাজত মুখখন ভৰাই তোমাৰ ঘামি থকা শৰীৰৰ গোন্ধটো লব মন যায় বহুত। বেয়া নাপাবা কোৱা কাৰণে। চাৰৰ কথাবোৰে মোক মতলীয়া কৰি তুলিলে। মোৰ দেহৰ ইমান বেছি পিৰপিৰণি উঠিছিল ছাৰৰ চেক্সৰ কথা ভাবি। মই ছাৰক কৈ দিলোঁ মোক অকলে পালে কি কৰিব তেনে? চাৰে কলে তোমাক মোহাৰি পেলাম, মুছলমানৰ গৰম দেখাই দিম, চেলেকি চেলেকি খাম। তোমাক স্কুলত দেখিলেই আমাৰ তিনিটামানৰ বাৰী উঠি যায়। চিধা তোমাক চুদন দিম যেন লাগে। ছাৰৰ কথাত গম পালোঁ ছাৰৰ কিমান বেছি চেক্স হব পাৰে। তেনেকে ভাবোঁতেই মোৰ মনত আহিল ছাৰৰ চুচুটো বা কেনেকুৱা হব। মই একো লাজ ভয় নকৰাকৈ আকৌ সুধিলো ছাৰ আপোনাৰ বাৰিডাল কেনেকুৱা? চাৰেও মোৰ জুইকুৰাৰ কথা বুজি পালে লাহে লাহে। চাৰে কলে নিজেই চাবা চুই কালি সোনকালে স্কুল আহি। মই একো সুধিলোঁ সচাকৈ নে? ছাৰে কলে অঃ কিন্তু তুমিও মোক তোমাৰ শৰীৰটো গুন্ধিব দিব লাগিব আৰু গা নোধোৱাকে আহিবা। মই হব বুলি কৈ দিলোঁ।  সিদিনা গোটেই ৰাতি মোৰ টোপনি নাহিল। ছাৰৰ কথাবোৰে মোৰ পানী ওলাই দিলে। ৰাতিপুৱা সোনকালে উঠিয়ে স্কুল গলো। 8.45 ৰ পৰা স্কুল যদিও চাৰে কোৱা বাবে মই 8তাৰ আগত পাই গলো। বেছিভাগ শিক্ষক স্কুলত 8.30 ত হে আহে। তেতিয়া গোটেই স্কুল খালি। মই গৈ বহুত বেছি এক্সচাইটেড আছিলোঁ। ছাৰ আহি পালে। আহিয়েই কলে মই তইলেট গৈছোঁ তুমিও আহা। তেওঁ যোৱাৰ পাছতে মইও তাত গলো। তইলেটত সোমোৱাৰ লগে লগে চাৰে মোক পিছফালৰ পৰা সাৱটি ধৰিলে। আৰু গম পালোঁ তেওঁৰ বাৰিডাল ওলাই থৈ দিছিল মোৰ তপিনা ঘঁহাই থাকিব ধৰিলে। মই অৱশ হৈ তেওঁৰ ওচৰত নিজক সঁপি দিলোঁ। চাৰে মোৰ গা গুন্ধি ডিঙিত চেলেকি চুহিব ধৰিলে। আৰু হাত দুখন দি মোৰ দুদু দুটা ৰাম টিপন দিব ধৰিলে। আৰু কলে উফ, তোৰ ওপৰত আমাৰ বহুত কেইটা ছাৰৰ চকু, পিংকু চাৰে তোৰ কথা ভাবি তইলেটত হাত মাৰে। মই চেলেঞ্জ কৰিছিলোঁ তোৰ কাপোৰ খুলিমেই বুলি আৰু তেওঁৰ মুখত বহিম বাৰীডাল দি আৰু তাক ভিডিও কৰি চুদন দেখাম আৰু এতিয়া খুলি দিলোঁ। তাৰ পাছত চাৰে মোবাইল তেওঁ ৱালত থৈ ভিডিও কৰিব ষ্টাৰ্ট কৰিলে। মইও ইমান জোছত আহি গৈছিলোঁ নিজেই হাত এখন দি ছাৰ ৰ চুচুটু ধৰি ঠিকছে মোহৰিব ধৰিলোঁ। ছাৰ আৰু গৰম হৈ গৈছিল হবলা দুদু কেটাত হাত ভিতৰলৈ সুমুৱাই আৰু জোৰে টিপিব ধৰিলে। মই ছাৰৰ চুচুটোৰ পৰা হাত খন আনি গুন্ধি চালোঁ। ছাৰৰ চুচুটো গোন্ধাই আছে। মই ছাৰক চেক্সত কৈ দিলোঁ আৰু জোৰে তিপক ছাৰ। মোহাৰি পেলাওক মোক। তাৰ পাছত ছাৰৰ হাত এখন নিজে ধৰি লৈ মোৰ পেন্তিত ভৰাই দিলোঁ, চাৰে ঠিকছে মোৰ চুচুটো মোহাৰি দিলে আঙুলি ভৰাই ভৰাই। ভিডিও ত সব দেখি আছিলোঁ মই কেনেক নিলাজৰ দৰে ছাৰ ৰ লগত মজা লৈ আছিলোঁ। অলপ সময় একো নোকোৱাকে চাই থাকি হঠাতে ছাৰৰ মুখখন ধৰি মোৰ পিহাদুটাত জোৰেৰে হেচা মাৰি দিলোঁ। চাৰে মোৰ পিহাকেইটা জোৰে চুপিবলৈ ধৰিলে । মই উত্তেজনাত চিতকাৰ কৰি ছাৰৰ গাত খামুচি ধৰিলো। অলপ সময়ৰ পিছত দুইটাৰে দেহা গৰম হৈ আাহিল ।চাৰে লাহে লাহে মোৰ বুকুৰ পৰা তললৈ গৈ নাভীৰ ওচৰত চুম্বন কৰিলে । অলপ সময়ৰ পিছত ছাৰ মুখ এৰি উঠিল আৰু এইবাৰ মই ৰব নোৱাৰিলোঁ। ছাৰৰ লোহা যেন হৈ পৰা বাৰিডাল ঠিকছে গুন্ধিব ধৰিলোঁ আৰু মুখত ভৰাই তৃপ্তিৰে বাৰিডাল চুপিবলৈ ধৰিলোঁ। মই চুচুৰ গোন্ধ পাই বলিয়া হৈ গৈছিলোঁ। আৰু খুব জোৰে জোৰে চুহিব ধৰিলোঁ। ছাৰৰ বাৰীডাল মস্ত কলা আৰু নোমাল। গুটি দুটা ওলমি আছে বহুত। মই চুচু টু চুহি লৈ আকৌ ছাৰৰ গুটি দুটাও মুখত লৈ চুহিব ধৰিলোঁ, ছাৰ পগলা হৈ গৈছিল। অলপ পাছত চাৰে মোৰ পেন্তি তলত খুলি দিলে, আৰু ফতকৈ মোক হালিব দিলে আৰু মোৰ পোকৰ টো মেলি নিজৰ মুখখন হেঁচি ধৰিলে। মোৰ গা শিৰসিৰাই গল। চাৰে মোৰ চুচু আৰু পোকৰ ফুটা চুহি চুহি চেলেকিব ধৰিলে।তাৰ পাছত ছাৰ থিয় হল আৰু মই একো ধৰিবই নোৱাৰিলোঁ ফটকৈ নিজৰ বাৰিডাল মোৰ চুচুত হেঁচি ভৰাই দিলে। পিছল হৈ আছিল কাৰণে একেবাৰে সুমাই গল। তাৰ পাছত আৰু ছাৰ ৰখা নাই। পিছফালৰ পৰা মোৰ দুদু টিপি ৰঙা কৰি দিছে আৰু মোক ছুদি আছিলে, বহুত ভাল লাগিছিল। চাৰে এফালে ভিডিও চলাই লৈছে, আৰু কৈছে কেমেৰা ফালে চাই, চা পিংকু ছাৰ, তই যাৰ কথা ভাবি হাত মাৰ তাইক মই এতিয়া মোৰ ৰেনদী বনালো বুছ মাৰি মাৰি, কেলা কি পোকৰ তোমাৰ, মন গৈছে গোটেই মানুহ টোৱে সোমাই যাওঁ নেকি।, মোৰ পানী ওলোৱাত মই ছাৰক এৰি দিয়ক বুলি কলো, কিন্তু চাৰে মোক এৰি নিদিলে আৰু জোৰে তপিনাত ধৰি ছুদিব লাগিল আৰু কলে ৰবা মোৰ হোৱাই নাই, কিমানদিন পাছত ইমান ধুনীয়া বুছ পাইছোঁ ভালকৈ বাৰীৰ খজটি মাৰিম। তাৰ পাছত 15 মিনিট মান মোক তেনেকে ৰামচুদন দি চাৰে বাৰীডাল ওলাই পকাত পানী পেলাই দিলে, মোৰ ইতিমধ্যে দুবাৰ পানী গৈছিল।  চাৰে কলে মোক মোৰ চেক্স দেখি তেওঁ অবাক হৈছে। তেঁওক এতিয়া মোক বিচনাত লাগে গোটেই ৰাতিৰ বাবে। মোৰ শৰীৰৰ গোন্ধ লৈ লৈ চুদিব আৰু পোকৰ মাৰিব মন তেওঁৰ। মইও তেওঁৰ চুদন পাই বহুত সুখী হৈছিলোঁ। সেইখিনিকে কৰি ছাৰ আৰু মই কোনো গম নোপোৱাকৈ কমন ৰুম গুচি আহিলোঁ। পাছত চাৰে মেছেজ দিলে পিংকু ছাৰক বোলে ভিডিও দেখাই দিলে আমাৰ দুটাৰ চুডাছুদি। সেইদিনা ধৰি মই ছাৰৰ চুচু গুন্ধি চুপি চুপি পানী উলিয়াই দিওঁ। আৰু চাৰে মোৰ দুদু ভোকাতুৰ বাঘৰ ধৰে টিপি টিপি খায়। চাৰৰ হতুৱাই মোৰ তপিনা দুটাও তিপাইছোঁ বহুত । চাৰে যি যশত চুদন দিছিল তাতেই বুজিছিলোঁ বিছনাত পালে চাৰে মোক ঠিকছে পেলি দিব। ইয়াৰ পাছৰ কাহিনীত চাৰে মোক কেনেকৈ গোটেই  ৰাতি পোকৰ মাৰিলে সেয়া কম।

8 thoughts on “দেহৰ খজুৱতি মাৰিলো”

Leave a Comment

error: Content is protected !!