অত্যাচাৰ – AssameseSexStory.xyz

অত্যাচাৰ

গুৱাহাটীৰ পৰা আহি ঘৰ পাওঁতেই সন্ধিয়া চাৰে আঠ মান বাজিল ।ছোৱালীজনীয়ে নিজৰ কোঠাত পঢ়ি আছিল ।মায়ে পাকঘৰত ভাত বনাই আছিল ।গাটো ধুই নিজৰ ৰূমৰ লাইটতো বন্ধ কৰি বিচনাত বাগৰি দিলো ।চাৰে ন মান বজাত মায়ে ভাত খাব মাতিলে যদিও গাটো বেয়া লগা বুলি কৈ শুই দিলো ।ছোৱালীজনীৰ বয়স এঘাৰ বছৰ । মোৰ  মানুহজন ঢুকুৱা তেৰ বছৰে হ’ল ।

মোৰ নাম ৰীমা ।২১ বছৰতে ঘৰৰ মানুহে আৰ্মিত চাকৰি কৰা ল’ৰা পাই বিয়া দিছিল । ছোৱালীজনী জন্মৰ পাছতে মানুহজন গ’লগৈ ।তেতিয়াৰ পৰা মাৰ ঘৰতে থাকো ।মানুহজনৰ পেঞ্চন পাওঁ ।নিজেও চাকৰি এটা কৰো ।অকলশৰীয়া জীৱন এটা কটাই আছিলো ইমানদিনে ।যদিও কঠিন আছিল সমাজলৈ চাই ভুল পথত যোৱা নাছিলো ।কিন্তু ,নাজানো কি হ’ল —দুমাহ আগতে বিয়া এখনত লগ পোৱা ল’ৰা এজনৰ লগত হোটেলত কটাই আহিলো আজি।ৰাজীৱ তাৰ নাম ।ভদ্ৰ ল’ৰাজনক প্ৰথম চিনাকীতে কিবা এটা ভাল লাগিছিল ।লাহে লাহে আমি ফোনত কথা পতা হ’লো ।দুৰ্বল হৈ পৰিলো মই । আৰু আজি …..

ৰাতিপুৱা চাৰে দহটাত মই নগাঁও ৰ পৰা গৈ গুৱাহাটী পাইছিলো ।ৰাজীৱ মোৰ কাৰণে খানাপাৰাত ৰৈয়ে আছিল  ।মোতকৈ বয়সত ডাঙৰ ৰাজীৱৰ বয়স হয়তো তেত্ৰিশ বছৰ মান হ’ব ।কিন্তু ,সি এতিয়াও বিয়া পতা নাই ।গুৱাহাটীত কিবা কাম কৰি আছে ।

খানাপাৰাত নমাৰ পিছতে সি মোক উবেৰ এখন বুক কৰি বশিষ্ঠ মন্দিৰৰ পিনে লৈ গ’ল ।বহুদুৰ যোৱাৰ পিছত আমাৰ গাড়ীখন সৰু গলি এটাৰ ভিতৰৰ বিল্ডিং এটাৰ আগত ৰৈছিল ।  গলিটোত মাত্ৰ দহটামান ঘৰ আছিল । নামি দেখিছিলো ,যিটো বিল্ডিংৰ আগত আমাৰ গাড়ীখন ৰৈছিল সেইটো আছলতে এটা Oyo আছিল ।ৰিচিপচনত ৰাজীৱে ৰূমৰ ভাড়াটো দিয়াৰ পিছত ল’ৰাএজনে আমাক লৈ গৈছিল ওপৰৰ কোঠা এটালৈ  ।হয়তো ছয় —সাতটামানে ৰূম আছিল বিল্ডিংটোত ।তলাটো খুলি দি কিবা লাগিলে মাতিবলৈ কৈ ল’ৰাটো আতৰি গৈছিল ।মোৰ লাজো লাগিছিল অলপ ।কাৰণ ,ল’ৰাটোৱে হয়তো জানিছিল মোক কিয় ৰাজীৱে এনেদৰে এটা প্ৰাইভেট ৰূমলৈ নিছিল ।দৰ্জাখন বন্ধ কৰিয়ে ৰাজীৱে মোক সাৱট মাৰি লৈ গালে —মুখে চুমা খাব ধৰিছিল ।

মই এনে এটা পৰিস্থিতিলৈ সাজু নাছিলো ।বাধা দিছিলো তাক ।কাৰণ ,যদিও মই জানিছিলো যে ৰাজীৱে মোৰ লগত চেক্স কৰিব ।তথাপিও মই আশা কৰিছিলো যে আমি অলপ সুখ দুখৰ কথা পাতিম ।কাৰণ ,ৰাজীৱক মই ভাল পাব লৈছিলো । কিন্তু ইমানদিনে মই কথা পতা ৰাজীৱটোক আজি নিজৰে অচিনাকী যেন লাগিছিল ।মোৰ বাধা নুশুনি সি মোক বিচনাখনলৈ ঠেলি নি বগৰাই লৈছিল  ।তাৰ হাতৰ বান্ধোন টান হৈ পৰিছিল ।

মই বাৰে বাৰে কৈছিলো——ৰাজীৱ প্লিজ ,অকণমান ৰখা । মইতো তোমাক সকলো দিবলৈয়ে আহিছো ।প্লিজ ৰাজীৱ ,সহজ হ’বলৈ অলপ সময় দিয়া মোক ।

সি কিন্তু মোৰ বাধা নুশুনি  মোক এজনী ৰেণ্ডিৰ দৰে কথা কৈছিল ।

—ৰ’বাচোন ,আজিৰ দিনটোৰ কাৰণে মই তোমাক লগ পোৱাৰ পৰা দিনা ৰৈ আছিলোঁ । প্লিজ ,আজি তোমাৰ দেহটো ভালকৈ উপভোগ কৰি ল’বলৈ দিয়া মোক । এইবুলি ৰাজীৱে তাৰ হাত এখন তললৈ নি মোৰ চুৰিদাৰৰ পেণ্টোটোৰ গাঠিটো টানি খুলি পেলাইছিল ।

মই হাতেৰে তাৰ হাত এখনত টানকৈ খামুচি ধৰি আকৌ কৈছিলো ——প্লিজ এনেকুৱা নকৰিবা ৰাজীৱ ।মই খুলিম সকলো ।অলপ সময় দিয়া ।

মই তাক হাতেৰে ঠেলি অলপ সময়ৰ কাৰণে আঁতৰ কৰি দিব বিচাৰিলো। কিন্তু ,মই তেনেকুৱা কৰাত মই কেতিয়াও আশা নকৰা কাম এটা কৰিলে সি ।মই তাক হাতেৰে ঠেলাৰ লগে লগে এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰিল ।অলপ সময় মই কাণেৰে নুশুনা যেন লাগিল ।মই খং,ক্ষোভত চিঞৰি উঠিলো ।

ৰাজীৱ ,কি কৰিছা তুমি ।মোক মাৰিছা কিয়।

মই কথাবোৰ কওঁতে কান্দোন ওলাই গ’ল মোৰ ।

সি মোৰ চুলিকোচাত খামোচি ধৰি ক’লে —ৰূমত সোমোৱাৰ পৰা তোৰ এই নৌটংকী চাই আছো ।তোক ইয়াত চুদিবলৈ আনিছো ৰেণ্ডি ।উঠ বিচনাৰ পৰা ।

মই ভয়ে ভয়ে থিয় হ’লো ।মোক থিয় কৰাই সি বিচনাত বহি ভৰি দুখন মেলি মোক ক’লে —কাপোৰ খোল ।

মই ভয়ে ভয়ে নিজৰ এখন এখনকৈ কাপোৰ খুলি লেংতা হৈ পৰিলো । মোক চাই চাই সি নিজৰ পেণ্টৰ চেইনডাল খুলি তাৰ বাৰীডাল ওলিয়াই ল’লে  ।তাৰ বাৰীডাল মোৰ মৃত মানুহজনতকৈ দীঘল আৰু মোতা যেন দেখিছিলো মই । লাহেকৈ সিও থিয় হৈ নিজৰ কাপোৰবোৰ খুলি লেংতা হৈ আগুৱাই আহি মোক সাৱট মাৰি ধৰি থিয় থিয়কৈ মোৰ গোটেই দেহটোতে চুহি চুহি চুমা খাইছিল । চেলেকিছিল মোৰ গাটোত ।কিন্তু ,সি বেছি সময় তেনেকৈ নাথাকিল  ।মোক ঠেলা মাৰি বিচনাত ওপৰমূৱাকৈ পেলাই দিলে সি ।এইবাৰ কিন্তু সি মোক চুমা নাখালে ।মোক বগৰাই বগৰাই সি মোৰ গোটেই দেহটোত জোৰে জোৰে কামুৰিছিল ।মই বিষত চটফটাইছিলো । মোৰ গাল ,ডিঙি পেট চবতে কামুৰি দাত বহুৱাই গৈছিল  ।

মই কান্দিছিলো ,ৰাজীৱ মৰি যাম অ মই ।আহহহহহহহহহহ,দুখ পাইছো ।

মোৰ কথালৈ কাণ নিদি সি কৈ গৈছিল।তোক দেখাৰ দিনাৰ পৰা তোক কেতিয়া চুদিব পাম সেয়াই ভাবিছিলোঁ । আসসসসস,কি চেক্সি গোন্ধ তোৰ দেহৰ ।চাওঁ,তোৰ বুচখন চেলেকো ।

এইবুলি সি মোৰ ভৰিৰ পিছপিনে আঠুকাঢ়ি বহি লৈ মোৰ বালেৰে ভৰ্তি হৈ থকা বুচখন জোৰকৈ মোহাৰি দিলে ।

মই আসসসসস কৈ উঠিলো । মই দেখিলো মোৰ বুচখন দেখি তাৰ মুখখন কামনাত উজলি উঠিছে । লাহে লাহে সি মুখখন আগুৱাই আনিলে ।

অহহহহহহ,কি মজা বুচ তোৰ ।  এইবুলি সি নিজৰ জিভাৰে মোৰ বুচখন জোৰে জোৰে চেলেকিব ধৰিলে । ————মই তাৰ মাঠাটোত হাতেৰে হেঁচা মাৰি ধৰিলো উত্তেজনাত ।

অহহহহহহ মা,মা ।কামুৰিছা কিয়।বিষ বহুত উঠিছে ।উফফপপপপ।

মোৰ বুচখন কিছুসময় চেলেকি সি এৰি দি ক’লে—চাওঁ,কুকুৰৰ দৰে বহচোন ।

মোৰ হাতত তাৰ কথা শুনাৰ বাহিৰে বেলেগ উপায় নাছিল। মই আঠুকাঢ়ি কুকুৰে বহাৰ দৰে বিচনাত বহি দিলো ।

মই বিয়াৰ আগত অলপ ক্ষীণ আছিলো যদিও কিছুবছৰৰ পৰা মোৰ পেট ,কতি ,পিঠি ,ককাল এইবোৰত চৰ্বি জমা হৈছিল । কতি জোখতকৈ ডাঙৰ হৈ তললৈ নামি গৈছিল অলপ ।ৰাজীৱে ৰূমত দিয়া টাৱেলখন লৈ বিচনাৰ খুটাটোত মোৰ হাত দুখন একেলগ কৰি টানকৈ বান্ধি দিলে ।

মই ভয়ে ভয়ে ক’লো ——ৰাজীৱ কি কৰিব ওলাইছা তুমি ।প্লিজ ৰাজীৱ…

মোৰ কথা শেষ হ’বলৈ নাপালেই ,মোৰ কতিখনত থাচকৈ চৰ এটা পৰিল ।জিনজিনাই গ’ল মোৰ চৰ্বিযুক্ত কতিখন ।মই জোৰত চিঞৰি দিলো ।মোৰ চিঞৰলৈ কাণ নিদি সি একেৰাহে উধাই মুধাই মোৰ কতিখনত চৰিয়াব ধৰিলো ।মোৰ হাতখন বান্ধি থোৱা বাবে মই তাক বাধাও দিব পৰা নাছিলো ।প্ৰায় দহমিনিটমান মোৰ কতিখনৰ লগত গোটেই গাটোত চৰিয়াই ৰঙা কৰি দিলে সি ।হঠাৎ মোৰ এনেকুৱা লাগিল যেন মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত সি নিজৰ বাৰীডাল ঘহাব ধৰিছে ।মই গম পালো যে সি মোৰ পোকৰটো দেখি ৰ’ব পৰা নাই ।মই ভয় খালো বহুত ।কাৰণ ,মই পোকৰত চুদিলে কেনেকুৱা লাগে পাই থৈছো ।হাজবেণ্ডক বুচখন পাতি দিয়াৰ পিছতো যিদিনা মদ খাই লৈছিল ,মোৰ পোকৰটো ফালিছিল ।

কথাবোৰ ভাবি থাকোতে হচকৈ ৰাজীৱে মোৰ পোকৰত বাৰীৰ আগটো সুমুৱাই দিলো ।

মই চটফটাব ধৰিলো।——অহহহহহহহ মাহহহহহহহহহ,অ ৰাজীৱ ,তাত নহয় ,সঁচাকৈ মৰি যাম মই তাত কৰিলে ।

মোৰ কথা শুনি ৰাজীৱে মোক ধমক মাৰি উঠিল—চুপ চালী ৰেণ্ডি ।

এইবুলি মোৰ ককালত টানকৈ মেৰিয়াই ৰাজীৱে একে হেচাতে বাৰীডাল মোৰ পোকৰত সুমুৱাই হেচি ধৰিলে ।

থাপ থাপকৈ সি মোৰ পোকৰত চৰিয়াই চৰিয়াই পূৰা চুদিবলৈ ধৰিলে ।মই কান্দোনক বাধা দিব নোৱাৰিলো ।কান্দোন বাহিৰলৈ নাযাবলৈ সি নিজৰ আণ্ডাৰপেন্টটো মোৰ মুখত হেঁচি সুমুৱাই দি চুদি থাকিল পোকৰত ।

মই আঠুকাঢ়ি থাকিব নোৱাৰি বিচনাত বাগৰি পৰিলো ।কিন্তু ,সি ৰেহাই নিদিলে মোক । পাঁচমিনিটমান খচখচকৈ পোকৰত চুদি সি কপি উঠি ৰৈ গ’ল ।লগে লগে মোৰ পোকৰৰ ভিতৰেদি এগালমান গৰম গৰম ফেদা সুমুৱাই যোৱা অনুভৱ হ’ল মোৰ ।

কিছুসময় সি মোৰ ককালত মেৰিয়াই তেনেকৈয়ে ফোপাই থাকি লাহেকৈ বাৰীডাল উলিয়াই মোৰ হাতদুখন খুলি দি মোক ক’লে —যা ,মুতি আহ ।মুখত ঠাণ্ডা পানী অকণ মাৰি ল’বি ।ভাল লাগিব ।

মই পোকৰৰ বিষত থাকিব পৰা নাছিলো ।লাহে লাহে মই বাথৰূমলৈ গৈ থিয় থিয়কৈ মুত এৰি দিলো । তাৰ পিছত লাহেকৈ ৰূমলৈ আহি দেখিলোঁ সি কিবা টেবলেট খাইছে । মই তালৈ কাণ নিদি লাহেকৈ নিজৰ ব্ৰা পেণ্টিৰ লগতে আন কাপোৰ পিন্ধিব ওলাওঁতে সি মোক ক’লে —ঐ কাপোৰ কিয় পিন্ধিছ ।

মইয়ো খঙত তাক উত্তৰ দিলো ——তুমি যি বিচাৰি মোক মাতিছিলা ,চব পালা ।এতিয়া মই যাওঁ ।আজিৰ পৰা তোমাৰ আৰু মোৰ একো নাই ।

মোৰ কথা শুনি সি দৌৰ মৰাদি আহি মোৰ চুলিকোচাত থাপ মাৰি ধৰি লৈ ক’লে —ক’ত যাব আহিছ তই ।

এইবুলি সি মোক ৰূমৰ পকাতে বগৰাই লৈ মোৰ গাৰ ওপৰত শুই মোৰ ভৰিদুখন মেল খুৱাই লৈ তাৰ বাৰীডালেৰে মোৰ বুছত থাপথাপকৈ দুবাৰমান কোবাই ভচককৈ মোৰ বুছত বাৰীডাল সোমোৱাই দিলে  ।বুছখন তিতিয়ে আছিল।পেৰপেৰকৈ গোটেইডাল সোমাই মোৰ পেটত লাগিল ।মোক সি গাৰ তলত পেলাই লৈ গাৰ সমষ্ট জোৰত চুদি থাকিল ।পিছল হৈ থকাৰ পিছতো মোৰ বুচখন বিষাইছিল ।এনেও মতা মানুহৰ বাৰী বুছত সোমালে আৰু ফুলি যায় ।

বুচ বাৰীৰ থাপত পূৰা শব্দ হৈছিল ৰূমত ।

ফচচচচচচ,ফচচচচয়,থাপপপপপপপআ থাপপপপপপপপপপপপপ।

মই লাহে লাহে আমেজ পাব ধৰিলো ।উফফফফ ফপপপপপপ ,আহহহহহহহহহহহহহ উমমমমমমম মাাাাাা

।মোৰ মুখৰ শব্দ শুনি সিও বহুত বেয়া বেয়াকৈ ক’লে মোক।

এনেকুৱা লাগিছে যেন তোক ৰাখিয়ে থওঁ ।বহুতক চুদিলো ।তোৰ জুতিয়ে বেলেগ কেল্লা ।

তাৰ চুদনতে মই গ’ম পাইছিলো —যদিও সি বিয়া পতা নাই ,কিন্তু সি বহুতক চুদিছে ।এজন বিয়া বাৰু পতা পূৰঠ মতাৰ দৰে সি মোক গাৰ তলত পেলাই চুদি আছিল ।প্ৰায় আধাঘণ্টামান একেৰাহে চুদি লাহেকৈ দ্বিতীয়বাৰৰ কাৰণে মোৰ বুচত সি পানী এৰিলে ।দুয়ো ভাগৰত মজিয়াতে পৰি থাকিলো ।দুপৰীয়া হৈছিল ।হোটেলৰ বয়টোক মাতি সি খানাৰ অৰ্ডাৰ কৰিলে ।মোৰো ভোক লাগিছিল ।পূৰা  পেট ভৰাই ভাত খাই অলপ জীৰাই লওঁ বুলি মই লাহেকৈ বিচনাত পৰি দিলো ।প্ৰায় বিশ মিনিটমান মোৰ কাষতে সিওঁ জিৰণী লৈ পুনৰ বাৰ সি মোৰ গাত উঠি মোক সুধিলে —ঘৰলৈ লাষ্ট গাড়ী কেইটাত ।

মই সাতটাত বুলি ক’লো ।

প্ৰায় হোটেলৰ পৰা ওলোৱাৰ আগলৈকে মোক বিভিন্ন ধৰণে চুদিলে সি ।গোটেই গাৰ বিষ উঠাই দিলে ।বাৰে বাৰে মোৰ বুচতে পানী এৰিলে । এসময়ত আমি হোটেল এৰিলো ।অহাৰ আগমূহুৰ্তত সি মোক জোৰকৈ সাৱটি লৈ লেংতা কৰিয়ে বহু কেইখন ফটো তুলিলে ।খানাপাৰত গাড়ীত উঠাৰ আগতো সি মোক হোটেল এখনৰ লেট্ৰিন এটাৰ ভিতৰত সুমুৱাই লৈ থিয় থিয়কৈ পিছৰ পৰা বুছত ভৰাই সুখ লৈ মোক বিদায় দিলে ।

কিন্তু ,কিছুদিনৰ পিছতে মোক আকৌ মাতিলে সি ।

মইয়ো কথা দি ঘৰলৈ ঘূৰি আহিলো ।

17 thoughts on “অত্যাচাৰ”

  1. Tumi bht beya kam korila tak photo marib di.. Past tumak black mail korib he.. Baru.. Next time nidiba tumi anekua lorak.. Dukh ki buji napai kela

    Reply
  2. Rima ,moi nagaon hoi tu I nagoan buli koisa story t mok eba mail koriba sex chat korim tuma logt ,tuma sex story pohi mor koni dang khai gol mail id hol , jitu1bora888@gmail.com eyat mail koriba msg koriba dei ,tuma nisina sexy buwri lage mok sudibo

    Reply

Leave a Comment

error: Content is protected !!